Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

Mióta együtt élünk egyre kevesebbet szexelünk. Pedig nem lógunk folyamatosan egymás nyakán. Nem unjuk egymást. Egyszerűen ő nem akarja. Már többször is próbáltam vele erről beszélni és mindig azt mondja, hogy neki nincs rá annyira szüksége. Régebben azért csináltuk heti három négyszer, de most már az egy alkalomért is könyörögni kell. És nem is az legnagyobb baj hogy kevésszer csináljuk, hanem az hogy ez neki kényszer és látom hogy nincs kedve hozzá. Persze azért közbe élvezi és jó is az ágyba, de akkor is. Nem tudom mit csináljak. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk. Tudom, hogy mástól nem kapnám meg azt érzelmileg mint tőle. Szerintetek jobban teszem ha belenyugszom ebbe? Végül is nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban. Később, mondjuk gyerek után már én se kívánnám annyira. Nem? :S

23/L


2016. máj. 22. 00:50
1 2
 11/16 anonim válasza:
75%
A szex igen is fontos egy párkapcsolatban! És miért ne kívánhatnád gyerek után a szexet? Ráadásul fiatal vagy, nem kéne belenyugodnod. Próbáld megbeszélni vele hogy mi lehet az oka. Ha nincs szex az rá fog menni a kapcsolatra is.
2016. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
30éves férfi vagyok nekem heti 5-10 az igényem ugy elosztva hogy hétvégén több naponta hétköznap 0-2
2016. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
96%

Az összeköltözés nálunk is gallyra tette a dolgot,mikor nem éltünk együtt sokszor csináltuk,most pedig nekem kell érte hisztizni.Rohadtul alacsony a libidója az enyém pedig az eget veri ezen pedig nem tudom hogy lehetne változtatni.Ha kezdeményezek élvezi a közeledésem,egyből ágaskodik ezzel nincs baj,de ha már akcióba kell lendülnie jön a hisztéria.

Ha pedig én várok arra hogy ő kezdeményezzen megőszülök...ő már csak akkor kezdeményez ha "teli a puttony" azt az akciót pedig elég hamar le is zárjuk.Két puttony akció közt eltelhet egy hét is,addigra én már teljesen kivagyok.Sajnos ezek miatt és az együttélés többi viszontagsága miatt már nem őt kívánom meg hanem magát a szexet,pedig elég jó teste van és a cerkával is minden rendben van.

2017. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Lehet felre kur,de sztem nem jo ha nincsen szex hagyd el
2017. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
94%
Ugyanez a szitu velem is. És nem tudom mi tévő legyek,mert párom azt mondja ,nem velem van a baj és hogy nem is csalna meg soha. Szóval nem értem még mindig,miért nem akar már annyit mint régebben... 18/L
2019. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi már a legelején se csináltuk heti egynél többször, de ez nem rajtam múlott... Lehet vmi nem stimmel itt?
2022. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!