Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöznétek vele, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek vele, vagy nem?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatban élünk, megbeszéltük , jövő héten össze bútorozunk. Minden meg beszélve, lakás meg van stb stb . 90 ezer forintot kellene ki adnom pénteken, kaució néven , plusz 45 az en részem . Szóval 135 ezer forint . Most pedig a probléma .


Hat hónapja rám irt egy pasi, nevezzük zolinak . Zoli a párom volt barátja , annyiban irt rám, hogy jo lenne ha szólnék a páromnak, mert mind a kettőnket hülyít. Egy órás telefon beszélgetéseket küldött, plusz messenger beszélgetéseket . Ezt megelőzte az, hogy Zoli felhívta a barátnőmet, csak ugy .. Akkor megkértem a párom, hogy ne beszéljenek . Szóval a hátam mögött, a keresem ellenére becsapva engem beszélgetett a gyerekkel.


A párom is átértékelte, majd letiltotta mindenhonnan . Aztán volt még egy kettő ilyen ügye, pl mas srácokkal flörtölt, meg miegymás.

5 napja felhívtam , majd megkérdeztem, miért kerül ennyire .. Mondta, hogy semmi gond nincsen , csak tanul, dolgozik , ilyenek. Aztán a gyerek megint rám irt ... Megint beszéltek .. Igazából a párom nem mondott neki semmi olyat, de beszéltek .

Megkérdeztem a barátnőmet, hogy beszélnek e . Azt mondta nem beszéltek . Majd harmadjára bevallotta, hogy felköszöntötte, de ennyi volt . Tagadta 3 napig, majd negyediken elmondtam, hogy tudok mindent .. Akkor elmondta, hogy azert hazudott, mert nek akart vitat . De amúgy lerázta meg minden ( ami tényleg igaz )


Nagyon idegesít, hogy hazudott a vita elkerülése miatt . Ha elmondta volna, hogy lerázta akkor nincs ez .. Nem tudom mit tegyek ...


2016. máj. 22. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Érthetőbben is leírhattad volna most mi a baj.
2016. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az hogy átvert mar egyszer , majd most hazudott, amire viszont semmi oka nem volt, mert semmi olyat nem beszélt a fiúval . Viszont hazudott, ami azért aggasztó ..
2016. máj. 22. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Aggasztó igen. Én nem költöznék hozzá a helyedben, de te tudod. Pont, hogy most meginog a bizalmad felé, rossz időzítés lenne a költözés.
2016. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ohh, az exem is hasonló volt. Szerintem nem lenne túl okos dolog összeköltözni vele.


Ami bizonyos, hogy hazudott neked és csúsztatott. Innentől fogva ki tudja, hogy mikor fog megcsalni?

2016. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pörölycápa ***** válasza:

Nekem is volt egy exem, akinek állandóan hazudnom kellett az előtte lévő barátomról. Annak ellenére hogy annak a kapcsolatnak már vége volt, lezártam, még barátok maradtunk az előtte lévő barátommal, amit az exem nem nézett jó szemmel, és ha már csak a nevét megemlítettem, hatalmas vita lett belőle. Úgyhogy inkább nem is említettem, mert nem akartam vitát. Viszont az exem miatt nem akartam volna megszakítani a barátságot. Szóval én megértem hogy el akarja kerülni a vitát, és így nem mondhat igazat, nem leszel elég megértő, hogy elfogadd a tényt. Persze, nem jó megoldás ez sem, sokkal jobb volt az a megoldás, hogy végül hagytam a francba az exemet (nem emiatt), és azóta van egy olyan párom, aki nem akarja korlátozni hogy kivel beszélhetek, és akinek bármit elmondhatok, mert tudom hogy veszekedés nélkül, értelmesen meg tudunk mindent beszélni.


Ha már lezárta azt a kapcsolatot, és nem akar Zolitól semmit, akkor miért ne beszélgethetnének? Ez esetben Zoli mondjuk nekem gyanús, hogy minek közvetít neked,

de ez az ő baja. Ha párod nem akar tőle semmit, akkor nem is lesz. Tedd azt, hogy nem akadsz ki, ha Zolival beszél, és akkor máskor nem fogja letagadni.

Ha meg ennyire nem bízol a párodban, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

2016. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Sajnos az a baj, hogy nem igazán tudok benne megbízni .. Nem csalt meg , semmi ilyenről szo sincs, de nem igazán tisztel
2016. máj. 22. 21:05
 7/8 pörölycápa ***** válasza:
Hát, ha nem tudsz benne megbízni, akkor én nem sok esélyt látok, hogy ebből egy jó kapcsolat legyen... :(
2016. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagy gáz, nekem az összes szakításom így kezdődött és mindig a csaj lépett félre. Ideig óráig lehet házin a dolgot de szerintem neked ebben a helyzetben most gondolkodás nélkül pontot kell tenni az ügy végére.
2016. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!