Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezután?

Figyelt kérdés

Hogy fogok ezen túl lenni?

Azt tudni kell rólam hogy a világ legféltékenyebb nője vagyok, lassan 6 éve lennénk együtt a barátommal, 1 hónapja vagyunk távol egymástól(ezelőtt együtt laktunk) ő Londonba dolgozik még 2 hónap és haza költözik. Féltékeny vagyok mert mondtam hogy nem esne jól ha elmenne kondizni, mert nagyon féltékeny vagyok minden pillantására, mivel nem bírom magam elfogadni. Ő erősködött beadtam a derekam de vissza tértünk a témára, és a fejemhez vágta hogy mindig az én álmaimat teljesíti, miattam mondott le a katonaságróla és autóról, stb.. mondtam neki ez így nem megy hagyjon békén szakítsunk mert nem szeretném hogy rám pazarolja az idejét és miattam háttérbe szorulnak. Mondtam neki hogy letiltom és ha beledöglik se fogok neki.könyörögni. de annyira fáj, szétszakad a szívem, nekem ő az első, ez a kapcsolat tele hullámvölggyel de mégis tökéletes! Tudom hogy soha de soha nem csalna meg még gondolatban se. Hogyan lépjek túl rajta? Nagyon fáj, 6 év nem kis idő, a jegyese vagyok 2 éve, nagyon hiányzik de túl akarok rajta lenni! Tudom leírás ez kicsit fura de remélem a lényege érthető, nagyon nagyon köszönöm ha elolvastad!

22/L


2016. máj. 22. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem...

Miért hagyod menni?

Ezeket a hullámvölgyeket valószínűleg te generálod a féltékenykedésekkel.

Miért ne menjen kondizni? Az ember a kutyáját nem szabályozgatja így, persze hogy kiakadt. És még te tiltod?

Utána meg itt sírsz hogy hogyan tovább...


Nem tudom hogyan tovább. Gondolkozni kellett volna...


22/N


(Elnezest, ha tomeny voltam)

2016. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Elolvastam, de meg is bántam! Hü--e p--csa vagy, kb, ennyi a véleményem.
2016. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek...Ez a srác szeret téged,,de te hagytad el,magadnak okozod a szenvedést. Nem akarsz önző lenni,ne pazarolja rád az idejét.....ezt 6 év után döntötted el? Amúgy meg ha szeret,akkor el tudja ő felnőtt férfiként dönteni,hogy idő pazarlás-e veled lenni vagy sem.

Ez a féltékenykedés pedig beteges, magad miatt nem ártana felkeresni egy pszichológust. Tényleg te generálod a hullámvölgyeket, lehetnél kicsit kompromisszumképesebb...szerencsétlen ott van X ideig külföldön, legalább had kondizzon már,ha kedve tartja..

23L

2016. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Ezen a kérdésen egyszerűen felröhögtem. :D Emberek itt tartanak szellemi szinten...atyaisten.
2016. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Mi az hogy kondiba nem mehet valaki? Ott hagynálak el azonnal, egy férfi azt tesz amit akar, hallod lementem ezerszer 3 üveg piával buliba már és sose történt semmi más lánnyal, mivel egy fiunak semmi esélye ilyesmire, egy lánynak inni se kell és már van 8 lehetősége mer felkínálják neki.
2016. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó: Hogy is érted azt, hogy egy férfi azt tesz, amit akar? Golyón lőjelek? :-) Majd akkor jelentsél ki ilyeneket, te kis.... (Válogatott szavak)


Kérdező: Te legalább elhagytad a pasit és nem szenvedtek tovább. Most irány a pszichológus és nagyon gyorsan kezdj el dolgozni a nem létező önbizalmad, mert így magaddal is "szakítani" fogsz és az végleges.

2016. máj. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező,gyerek vagy még,nem való neked kapcsolat.
2016. máj. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevès az önbizalmad az itt a problèma! 2 hónap ès hazajön addig keress egy jó pszihológust mert tönkre fogsz menni ès a kapcsolat is
2016. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem 32 évesen is baromi féltékeny. Mondjuk ő hormonális betegség miatt eléggé felhízott, de már jó pár éve. Hiába bizonygatok neki bármit is, ugyanúgy folytatja. A telefonomba is belenéz és hasonlók. Pedig van már 2 gyönyörű lányunk is...
2016. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, biztos vagy benne, hogy nem csalna meg, még gondolatban sem. Akkor nem igazán értem, miért viselkedsz vele így???? Itt neked kell(ene) változnod. Nem ér meg ennyit a szerelmed? Ugyan már, miért ne mehetne el kondizni? Azt kéne kiderítened, hogy miért vagy ennyire féltékeny? Esetleg volt az életedben olyan, hogy nem becsültek meg, lenéztek? Vagy a párod nem figyel rád eléggé?
2016. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!