Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom pszichológusra szorulna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom pszichológusra szorulna?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk.

Régen olyan családi perpatvarok voltak náluk, hogy még a rendőrség is kiszállt.

Aztán az első barátnője azért hagyta el, mert belerokkant kb. a saját lelki gondjaiba a leányzó, a második pedig 2x feküdt le mással. Én vagyok a harmadik.

Olyan, mintha skizofrén lenne.

Mondd valamit, pár nap múlva meg nem emlékszik rá.(Pl. amikor udvarolt nekem, megbeszéltük, hogy csütörtökön jönnek le a haverjai, és bulizni megyünk, erre rámír kedden, hogy akkor MA megyünk? Mondom csütörtök volt megbeszélve, nem?-írásos nyoma volt-szerinte nem.)

Vagy, mondd valamit, és pár napra rá hülyének néz engem, hogy ő ilyet nem mondott. Nem ismer meg egy csomó embert.

Sőt, ami mostanában nagyon durva:

Egyik nap közli velem, hogy milyen gyönyörű, szép vagyok, másik nap már belém köt, hogy híztam, szálas a hajam, stb.

Egyik nap keres óránként, és kiakad, ha én őt nem, másik nap leráz a telefonba.

Az apja szerint(aki nagyon ismeri) imád engem, és múltkor közölte vele a fia, hogy én vagyok neki az igazi. Ugyanakkor meg miért ilyen velem?


2016. máj. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Így első körben, mint jómagam skizónak mondott vagy éppen titulált ember, lehet szándékos is, de van rá esély, hogy csak aféle bipoláris zavarral küzd.... ami kezeletlenül is hasonlít a skizofréniához....pszichoaktív szer nem befolyásolhatja?
2016. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, és te is amiért egy ilyen kapcsolatban vagy.
2016. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Csak szimplán fasz.fej.
2016. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak sz.rik mindenre
2016. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak szórakozott és szétszórt. Lehet a háttérben valami mentális probléma, de nem teljesen biztos.
2016. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na hát ebből aztán nem sok használható infot sikerült kihámozni.

Ha a párodnak pszichológusra lenne szüksége, az az ő gondjai miatt lenne, nem pedig a te gondjaid miatt.

A skizofrénia nagyon más, ne keverjük ide.

2016. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fűvezik kinyirja a rövid távú memoriát,

amúgy meg tipikus párkapcsolati játszma rágcsálja az önérzeted hogy ő legyen nyeregben

önző kis fa1fej nem beteg csak barom

2016. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos tuti, hogy szív. Akkor lehetne segíteni rajt ha azt ő is akarná. De szerintem nincs tudatába a jelenlegi állapotának. Megpróbálhatsz beszélni vele erről, ha mondjuk nyíltan rákérdezel és ő úgy reagál, hogy felháborodik és kikattan akkor 100%. Ha a saját érdekeid nézed ami a normális, messziről elkerülöd.
2016. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!