Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezd már nagyon elegem lenni, és úgy érzem összeroppanok, hétvégente találkozok a barátnőmmel, külön város, külön élet, csak hétvégén vagyunk együtt, de a hétköznapok rettenetesek, síri csend telefonáláskor, néha random tiszta ideg leszek, úgy érzem felesleges bármit elmondanom neki úgy sem érdekli, olyan mintha az egyiken bemenne a másikon meg kijönne, néha úgy, vagyis mostanában elég gyakran érzem úgy hogy olyan jó lenne egyedül lenni, független lenni.

2016. máj. 23. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, szakíts. Ez így nem boldogság hanem szenvedés.
2016. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De annyira nehéz, félek mi lenne, nem kellenék másnak.
2016. máj. 23. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Na itt a gond...tudod hogy a kapcsolatod rossz de nem mersz kilépni. Egyszer úgy is észhez térsz, addig meg pocsékolod az időd. Ketyeg az óra a semmibe.
2016. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az a baj hogy azt sem lehetne hogy össze költözzünk mert még kilátásban sincs olyan hogy én vagy ő, találjon olyan munkát, amiből fent tudnánk tartani egy életet, ráadásul elkezdtem egy olyat ami 3 évembe tellett, és nagyon nem akarom csinálni, és fogalmam sincs mi akarok lenni, mit szeretnék csinálni. Nem tudom mi legyen!
2016. máj. 23. 21:30
 5/5 A kérdező kommentje:
A hétköznapok szörnyűek, a hétvégék már egy kicsit jobbak, de valamék tömény unalom, szoktak azért jó pillanatok lenni, de...
2016. máj. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!