Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi, akinek barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi, akinek barátnője van rám írt, hogy milyen gyönyörű vagyok, beköpjem?

Figyelt kérdés

Rám írt azzal hogy milyen szép és gyönyörű vagyok. Természetesen jól kiosztottam . Erre engem állított be gáznak, és mentegetőzött, hogy ez nem megcsalás. Felhúzott mert mikor az első pasim dobott ugyanígy kezdte. Ti szólnátok a lánynak ? Olyan normális kiscsaj :(

Vagy én lennék a rossz?

19L


2016. máj. 23. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És mit akarsz beköpni? Hogy a pasija megdicsért?

WTF???


Ammán komoly egy dolog: olyan, mintha felcsinált volna!

2016. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak azért ne köpd be, mert még lehet, hogy a csajnak úgy jön le, hogy el akarod csórni a pasiját, csak kicsit rafináltan teszed.
2016. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!