Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni, hátha járt már valaki hasonló cipőben. Tehát konkrét életkort nem írnék, de 20on éves vagyok, és a párom 15évvel idősebb nálam. 5éve együtt vagyunk. Mostanában nagyon megritkultak az intim pillanataink, kb 1hónapja nem volt köztünk semmi, próbálkozások voltak, de az is kudarcba fulladt. Tudom, érzem, hogy szeret, imád, bármit megtenne értem, tehát nálunk a megcsalás nem alternatíva, bízom benne 100%ig. Sajnos rengeteget dolgozik, és sok teher nyomja a vállát, tudom, hogy fáradt és stresszes. Neki az egyszerű válasza, hogy valahogy nincs rá igénye mostanában, de félek, hogy nem kíván úgy, pedig igyekszem, próbálok újdonságokat is belevinni a kapcsolatunkba, de valahogy mégsem megy, miközben mindig mondogatja, hogy ne haragudjak, és nagyon szeret, és szeretne boldogabbá tenni, de valahol magamat is okolom.

Volt már valakinek hasonló a kapcsolatában? Hogy tudnánk átlendülni ezen?

Kérem a bunkó válaszolók kíméljenek, csak aki tényleg segítő szándékkal ír, és már átélt ilyet.



2016. máj. 24. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Átéltem ilyet, és sok év távlatából a következőképpen látom a helyzetet:

A válasz, hogy neki nincs igénye azt jelenti, hogy magasról tojik rá, hogy nekem viszont van. Ő elvárta, hogy én alkalmazkodjak az ő igényszintjéhez (egyoldalúan), ő viszont nem alkalmazkodott az én igényszintemhez egyáltalán, meg sem próbált törekedni valamilyen kompromisszumos megoldásra. El lett intézve ennyivel, hogy neki nincs igénye...

Sok éven át küzdöttem ezért a kapcsolatért, de sajnos utólag bebizonyosodott, hogy értelmetlenül, mert végig arról szólt a dolog, hogy én alkalmazkodtam hozzá, míg ő meg sem próbált hozzám.

A mai eszemmel akkor lépnék ki, amikor ennyivel el van intézve a probléma...

2016. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs igénye, nem feltétlenül azt jelenti, hogy kisebb igényű, mint te, főleg, ha ez régebben nem volt így. Én úgy gondolom, hogy a jelenlegi életvitele a felelős a JELENLEGI kisebb igényéért (stressz, sok munka, sok gond a vállán). Ha ez így van, akkor kitartást kívánok, mert ez egy olyan időszak akkor, amit át kell vészelnetek. Azt neked kell tudnod (de mint írod, szerinted ez nem játszik be), hogy esetleg nincs-e emögött egy olyan dolog, hogy hidegül el tőled. A harmadik ok pedig esetlegesen szervi probléma lehet, de ezt meg könnyen kiszűrheted, mert ha nincs problémája amikor ritkán együtt vagytok, akkor nem gondolnám, hogy ez lenne.
2016. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én olvastam egy valós cikket amiben egy 46éves nő beszélt magáról.2005ben ismerkedett meg a párjával és 2008 született gyerekük mesterséges uton meg egyet örökbefogadttak.A lényeg az hogy irta a nő hogy nagyon rendben volt minden szexuális téren de egy ideje teljesen nem kívánja aszexet meg stresszel emiatt is és bárhogy próbálták ezt megoldani nem ment és egy műsorban nyilatkozta h mondta a férjenk h mennyen el más nőkhöz , mert szeretné ma jól érezné magát...
2016. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tényleg nagyon szeret, és mindent megtesz, hogy működjön, és próbálkozik, tehát nem sz.arik az én igényeimre. :)

Arról meg szó sem lehet, hogy bármelyikünk másnál keresse azt, amit otthon átmenetileg nem kap meg. Szerintem egy jól működő, lelki társ/örök szerelem kapcsolatban nem csak tiszteletből nem fekszünk le mással, hanem nem is vágyunk másra. Nálunk ez így van. Soha nem bocsájtanám meg, ha ilyen előfordulna.

2016. máj. 26. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!