Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit kezdeni a szexben. Segítség?

Figyelt kérdés

Tudom h sok szemét választ fogok kapni, de valahol meg kell kérdezzem...

Mi a baj? Idáig volt 2 hosszabb kapcsolatom (az egyik 2 év, a másik 3év).

Semmi gond nem volt soha, mindig kezdeményeztem, lovagoltam szóval aktívan részt vettem és élveztem én is és a partnerem is.


A mostani párom zsidó nemzetiségű, tehát már itt problémám adódott, a nemi szervével...nem a külső miatt mert az így szép, hanem h nincs elég bőr rajta a mozgatáshoz, oké síkosító és nyál...ezt megoldottam, de a mérete is sok! Túl hosszú és 1 kézzel olyan nehezen tudom csinálni. Fura lenne ha 2kézzel próbálnám?

A másik pedig h már fél éve járunk, de én nem merek kezdeményezni, eddig a pasimnál nyak puszi és lejjebb lejjebb haladva...vagy egyszerűen megragadtam, de nála valami visszafog.

H kűzdjem le a gátlásom?

Meg a lovaglásnál is olyan nagyokat kell mozognom h valahogy nem jó, neki se, látom rajta, persze azt mondja élvezi...nekem meg csak akkor jó ha kicsiket mozgok és inkább a csípőmet mozgatom előre hátra...ezt a pasik is élvezik? Mert rajta úgy látom nem tetszik neki, de idáig a pasijaimnak tetszett legalábbis azt vettem észre.

Ja és gondolom a körülmetélés miatt kevésbé érzékeny de mindig olyan nehezen megy el...ami nem lenne gond, ha én nem mennék el olyan hamar.


Szóval inkább a pasik válaszát várom h mit szeretnek? És légyszi kíméljenek a bunkók...!

Egyébként ő inkább szeret irányítani szexben de néha azt akarja h én is csináljam, amikor én kevésbé vagyok ráhangolódva a dologra, de egyszerűen meg vok lőve...



2016. máj. 24. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

*zsidó vallású, nem nemzetiségű. Te sem vagy keresztény nemzetiségű.


De egyebkent mindenki mast elvez, ezt egymas kozott kell lekommunikalnotok, mashogy nem fog mukodni. Lovaglasnal az elore-hatrat altalaban nem szoktak elvezni, mert nem tul stimulalo. A korulmetelesnek pedig tapasztalataim szerint nincs sok koze az orgazmusokhoz. Nekem is korulmetelt a parom, de lenyegeben akkor megy el, amikor o akar. A kezzel valo izgatasnal sok problemat nem latok. Nyal es ennyi. A merete meg mekkora hogy egy kezzel nem jo? 30 centi?

Osszesegeben kommunikacio. A kezdemenyezesben pedig gondolom az fog vissza hogy sikertelennek erzed magad.

2016. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vallás igen bocsánat.

23 centi, nekem meg kb gyerek méretű a kezem...:(

2016. máj. 24. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oh, basszus az tenyleg nem semmi, pedig nekem nincsenek pici kezeim, lovaglast el sem tudom kepzelni hogy lehet csinalni. Esetleg viccen kivul combgyakorlatok? En is azokat kezdem most el, mert nem vagyok a toppon ilyen teren en sem :D.
2016. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ugye!! Hát akk csak nem én vagyok ennyire szerencsétlen. Egyszerűen ez már sok...de még a 21centi is az lenne.

Hát gondolkoztam úgyis h elkezdek kicsit tornázni :)

2016. máj. 24. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kézzel is élvezi ha csinálod neki.

Lovaglásnál nem mindegy hogy gumiban vagy anélkül. Mert ha gumi nélkül piciket mozogsz azt is lehet élvezni. Gumiban viszont többet kell mozogni, mert ő nem érez úgy ha rajta van.

2016. máj. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lovaglasnal megoldas lehet az, ha nem terdelsz folotte, hanem guggolsz, es ugy mozogsz. Igy fel tudsz teljesen emelkedni, es erzed mennyire mehet melyre.

Ez nalunk is gond volt, mivel en alacsony vagyok, rovidek a labaim, a paromnak meg vastag labai, feneke van, igy "magasan" volt, nem tudtam rendesen mozogni. A guggolos megoldas nagyon szuper, csak ehhez viszont tenyleg kell egy edzettseg, mert bar en kondizom, de kihagytam egy kis idot, es ettol ugy beegett a combom, hogy csak na:D

A gatlasossag nalam is jatszik, es egyszeruen nem tudom miert, 3 eve vagyunk lassan egyutt, es nem birom lekuzdeni, pedig korabbi kapcsolataimban nem volt gond. Sokat gondolkodtam ezen, hogy mitol lehet, miert vagyok emiatt zavarban, de meg nem tudtam rajta segiteni.

2016. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!