Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Tehát 5 éve élek parkapcsolatban. Több okból kifolyólag a barátoméknál lakok, nincs hova mennem konkrétan.. eleinte elvoltunk, de már több hónapja megy ez a huza vona, állandóan összeveszünk, leírhatnám, hogy mi zavar benne, de az a lényeg, hogy mindketten reggelig tudnánk a másik hibáit sorolni. Nem egyezünk semmiben, mindenről ellenkező véleménnyel vagyunk. Ő nagyon tiszteletlenül beszél velem, soha nem csaltam meg vagy ilyesmi, mindig próbálok segíteni neki, de eléggé öntelt, így természetesnek veszi. Viszont így hogy nincs hova mennem, nem tudom mi tévő legyek..vannak háziállataim akikről nem tudok lemondani, így egy sima albérlet nem lenne jó.

Én azt érzem, hogy már ő is csak kínjában meg szánalomból visel el..

Közben persze ő mellettem megbámulja a lányokat, szinte látni, hogy keresi az új barátnőnek valókat..

És igazából az a vicc, hogy a mostani barátom mellett ha belegondolok abba, hogy vele kell majd családot alapítanom, stb, pánik roham fog el, de képes vagyok egy új sráccal elképzelni a jövőmet, sőt vágyok rá, hogy pl feleségül vegyen vagy ilyesmi.

De ezek miatt a gondolatok miatt egyből lelkiismeretfurdalásom van... nem értem magamat, mert amúgy mindenki előtt védem a barátomat, de valójában meg öljük egymást kb...

Viszont ha külön vagyunk mármint ha pl. 1 hétre máshol alszok, barátnőmnél, akkor meg már hiányzunk egymásnak...


2016. máj. 24. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg nem arra kellene alapoznod az életedet, hogy majd mindig lesz valaki, akinél ott lehet lakni. Alakíts ki saját egzisztenciát!
2016. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
26 vagyok
2016. máj. 24. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez csak a megszokás, ne félj kilépni ebből a halott kapcsolatból, ezt férfiként mondom.

Nehéz a különköltözés, valóban kiszolgáltatott vagy, de ki fogod találni, hogyan lesz.

Ha kell lemondasz pár állatról, ha kell, egy házat bérelsz ki, de megoldod.


Fiatal vagy még és sok lehetőséged lesz a boldogságra, de tenned kell érte.

2016. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én befogadnálak,és az állatokat is szeretem :)
2016. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs hova menned,ezért enged meg magának többet.

Próbálj önállósodni, más nincs.

Szüleid?

2016. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van olyan albérlet ahová lehet állatot vinni :) van jól kereső âllásod? a szüleidhez esetleg nem tudsz menni ideiglenesen? tényleg ne élj egy olyan emberrel akit már nem szeretsz,adj esélyt magadnak hogy megtalálhasd az igazit.
2016. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Felesleges magyarázni neki. Életképtelen egyed. A nem csak a jelene ez, ami most van, hanem a jövője is.
2016. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

#8 Bravó. :)

Napi feszültség kiadása megvolt,

Te annyira bölcsnek, és okosnak tűnsz, hogy a kérdést elmentettem, ha tanácsra lesz szükségem,azonnal írok, okés!? ;)

2016. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A barátom is mindig életképtelennek hív szóval nem esik olyan rosszul, mint szántad.

Egyebként csak anyám van, de vele nem tartom a kapcsolatot, röviden iszik, és olyankor elveszi a pénzem, a leveleimet kidobja ami a munkamhoz kell, stb stb szóval na..oda nem tudok menni..ráadásul nem egyedül van..

Nem igazán fizet jól a munkáltatóm, de rossznak sem mondanám, de amiket néztem albik/kertes házak, nem tudnam fizetni egyedül egyiket sem. És sajnos röviden fogalmazva nem tudok másik albérlővel közösen bérelni..

Ki akarok lépni a kapcsolatból mert mindketten megérdemlünk egy normális párt. Ő is idén 32, ideje lenne már családot alapítania.. de én hamarabb tudom elképzelni a családalapítást az 1hete ismert férfival, akit vonzónak tartok, mint a mostani párommal... és szerintem ő sem vekem akarja leélni az életét..abból is látszik, hogy folyamatosan kritizál, olyan csúnyákat mond, hogy köpni-nyelni nem tudok, stb...nem hiszitek el, de nem szeretek hazamenni hozzá, sokszor inkább bolyongok a városban padról padra ülök stb, csak ne kelljen hamar hazamennem...

2016. máj. 25. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!