Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem, letiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem, letiltott mit tegyek?

Figyelt kérdés

2eve voltam egyutt a baratommal...iszonyatosan szeretem de rettentoan makacs es onfeju.. Utolso ket honapban szinte minden hetvegen eljart bulizni,de magaval soha sem vitt sehova,es modtam neki hogyha o elmegy elmegyek en is barataimmal egy kicsit szorakozni es erre jottek a fenyegetozesek hogyha elmegyek szakit velem...es mikor telleg betelt a pohar hat elmentem..masnap reggel mikor felkeltem lattam hogy levagyok tiltva facebookrol.Aztan probaltam hivogatni folyamatosan de semmi allandoan kinyomta a telefont es ketnap utan feladtam az egeszet :( rettentoen hianyzik..mit tegyek?

20/L


2016. máj. 21. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó háziállatként tarva lenni? Nem értem a nőket.
2016. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, felejtsd el. Ha lenyugodott fejjel sem keres és nem tisztel meg annyival, hogy a szemedbe mondja a dolgokat, akkor igazán nem kell küzdened ezért a kapcsolatért.
2016. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Itt a példa, hogyan kell bánni a nőkkel ahhoz, hogy ne tudjanak elszakadni tőlünk.
2016. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En is epp ezen gondolkozok hogy mar eltelt lassan ket het es semmi nem old fel sem..meg a lehetoseget sem adja meg hogy en keressem vagy barmi..nem i erdekli ezek szerint hogy mivan velem :/
2016. máj. 21. 16:38
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Makacs és önfejű, "hogyha elmegyek, szakít velem" = szerintem tuskó. Az ilyenért nem kár.
2016. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Iranyitas alatt akar tartani, majdhogynem azt akarja, hogy engedelyt kerj tole amikor akarsz csinalni valamit.


Az ilyen ember aki ilyen szorosan tart azt egy ido utan megunja az ember, aki nem enged sehova se elmenni baratokkal/baratnokkel vagy nem hagy eleg teret.


Hatasos lehet az a modszer hogy nem keresed, o szakitott veled, igy te meg nem keresed. El fog gondolkodni hogy miert nem keresed es egy ido utan keresni fog o teged.

2016. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt mindig is mondta hogyha csak egy fagyira akarok kimenni akkor is kerdezzem meg hogy elmehetek e. Vagy ha munkabol kesobb ertem haza mar azt hitte massal vagyok pedig soha nem csaltam meg! de szerintetek igy hogy eltelt mar ket het meg fog magan gondolkozni es keresni fog? Szerintem mar talalt mast
2016. máj. 21. 17:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg nem lenne kár érte, mert ha vele maradsz, akkor csak magaddal szúrsz ki.

Az ilyen ellenőrizgető és féltékeny pali örökre fogva tart. Még azt sem fogja engedni, hogy megszólalj.

Vannak tőle normálisabb pasik, azokat férfiaknak hívják.

2016. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szergej55 ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ennél többet nem érdemes tenni.
2016. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az ilyen pasiért nem kár, inkább örülj, hogy megszabadultál tőle. Tudom, két évet nem lehet csak úgy lezárni, és szereted őt, de hidd el, ha továbbra is vele maradsz, teljesen tönkretett volna.
2016. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!