Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! , ti mit tiszteltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! , ti mit tiszteltek a párotokban? Miért tudtok rá felnézni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 13:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajat erejebol jutott el oda ahol most tart,intelligens,muvelt,odavagyok a humoraert,a tenyeren hordoz es maximalisan nonek tudom erezni magam mellette,kiall ertem,akar a csaladjaval szemben is.TISZTEL,becsul es elismeri amit erte es a csaladunkert teszek,kepzi magat,nagyon pozitiv,dicser,aprosagokert is,oszinte,hatarozott,konzekvens,a gyerekek javat nezi,remek tanito,a barati kapcsolatait apolja,csaladjat tamogatja,hatalmas szive van es meg sorolhatnam.
2016. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozók, ugyan mi nem hasznos az érkezett válaszokban? Talán nem a kérdésre feleltek? :D
2016. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Jó ember, nagylelkű, önzetlen, nagyon jó és hűséges barát (mármint nekem is jó barátom azon kívül, hogy a párom, de úgy értem, hogy a barátaiért tényleg mindent megtesz, mindenki nyugodtan számíthat rá). Engem soha semmilyen körülmények között nem hozna kellemetlen, cikis helyzetbe, a hátam mögött se flörtölne senkivel se. Képes elviselni, ha hisztizek, egy rossz szava nincs olyankor. Őszinte, nem szokott hazudni, sumákolni, lapítani. Felismeri, hogy mekkora áldás az neki, hogy vele vagyok.
2016. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hűséges

őszinte

nagyon nagy szíve van

egyszer legyőzte miattam a félelmét (tériszony)

nagyon jó randi ötletei vannak

úgy egy az egyben nagyon sokat fejlődött magához képest mióta együtt vagyunk

2016. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert:

- nagyon jó ember úgy általában

- nagyon figyelmes, odaadó, tudom hogy bármit megtenne értem (és ez kölcsönös)

- nagyon okos műszaki dolgokban, ami engem mindig lenyűgöz, én sajnos ilyesmikhez mindig buta voltam

- talpraesett, bármit meg tud csinálni kb

- van egy testi "hibája", ha úgy tetszik akkor "rendellenessége", ami elég feltűnő, sokat cikizték is miatta, és ő mindezek ellenére nem szégyenli és pozitívan áll a dologhoz, nem sír miatta, nem sajnáltatja magát

- ha olyan a helyzet, akkor zokszó nélkül tűr, és nem panaszkodik, de ha kell, akkor a sarkára áll és megvédi magát, és nagyon jól választja meg, mikor melyiket kell tennie

- soha nem bunkó senkivel, akit nem bír, azt inkább kerüli, de nem jellemző rá az arrogáns stílus

- végtelen türelme van


Persze sok jó tulajdonsága van, de ezek miatt felnézek rá, és ezekben a dolgokban lényegében ő a példaképem.

22L (ő 23F)

2016. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt tisztelem a páromban, hogy 40 évesen még a szüleivel él, nem dolgozik, elé teszik az ételt és kifizetik helyette a számlákat.
2023. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#7 "Felvállalja előttem a dolgait.(múlt, akár jelenlegi futó szexkapcsolatok)"


Te engeded a párodnak, hogy melletted másokkal is szexeljen? Akkor nem sok eszed van

2023. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!