Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de egyszerűen nem látok vele közös jövőt Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a barátommal. Ebbe a kapcsolatban volt minden. Rengeteget veszekedtünk és voltak jó pillanatok is. Volt hogy meg is ütött én mégis vele maradtam. Rettentően szeretem, de egyszerűen nincsenek távlati dolgok. Ő 30 éves én 25. Én már komoly családot szeretnék összeköltözni. Ő is azt mondja szeretne családot de nem akar albérletbe menni vagy esetleg hozzám csak az anyja nyakán. Sajnos iszik is mindennap szinte. Tudom ha kiszakadna abból a környezetből és beköltözne hozzám változna de nem akar mert a munkája oda köti. DE így én nem tudom folytatni mert voltak neki dolgai is ami miatt megbízni sem tudok benne...így mindig azon gondolkodom ha nem velem alszik vajon mit csinál...de mindezek ellenére még mindig szeretem. Úgy érzem ha elhagyom belehalok,de abba is ha vele maradok. Ti mit tanácsoltok?

2016. máj. 25. 18:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van teljes mértékben tudom jól! Arról nem tehetek,hogy szeretem az érzéseimat nem tudom irányítani ennek ellenére sem. A változást attól vártam volna mert a haverjai viszik bele és ha elköltözne akkor nem tartaná velük a kapcsolatot esetleg megváltozna ez volt a logikám. Igen tudom hülyén gondolkodom mert a remények bennem élnek.

De nyilvánvalóan kutyából nem lesz szalonna meg kell lépnem. Csak igazából attól is tartok ha ezt meglépem nem hagy majd békén...és fenyegetőzik...volt már hogy próbáltam véget vetni de akkor is ez volt.

2016. máj. 26. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!