Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondhatom vajon, hogy szeretem vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Hat hónapja vagyok együtt a barátommal. Beleszeretteem ennyi idő alatt. Én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban fontos, hogy az ember kimondja az érzéseit. Viszont az a baj, hogy egy pár éve volt egy hatalmas csalódásom és alig bírtam felállni, több év kellett hozzá. Amikor olyan pillanat van kettönk között olyan jó lenne kimondani, hogy "szeretlek" de folyton az jut eszembe, hogy nem szabad-úgymond- teljesen kitárulkoznom, vagy annyira beengednem. És hogy mi van ha most is csalóás lesz a vége...


Volt valaki akár csak hasonló helyzetben?


Nem tudom mi lenne a jobb, hagyni az egészet vagy erőt venni magamon és bízni abban, hogy most minden jól alakul.


Tudom, hogy butaságnak tűnik a kérdés de nekem ez elég nagy dilemma.


Előre is köszönöm a válaszokat!


28/N


2016. máj. 27. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a múltat, a jelenben kell élni, és előre nézni, nem pedig az emlékek közt kutakodni. Ha ki akarod mondani, mert úgy érzed, hogy szerelmes vagy, akkor mondd ki, neki is jól fog esni, és te is megkönnyebbülsz.

Engem az sem zavarna, ha már pár hét után kimondaná a lány, hogy szeret. Nincs kőbe vésve, hogy mennyi idő után szabad csak kimondani. Tedd meg, rossz nem fog belőle kisülni. :)


30F

2016. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, picit butaságnak tűnik, de meg tudlak érteni.

Mostani párommal mi is fél éve vagyunk együtt, de mi már egy ideje könnyedén mondjuk egymásnak. Én mondtam ki először, mert...nos, egyik volt párommal beszélgettem pár nappal korábban, és megemlítette, hogy azért szakított velem, mert folyton azt éreztettem, hogy az egész, ami köztünk van, csupán egy ideiglenes dolog. Ennek egyáltalán nem voltam tudatában, és megijedtem, hogy mostani párom vajon tudja-e, milyen fontos nekem? Vajon érzi-e, hogy tényleg az életem részévé vált?

Teljesen érthetőek az érzéseid, és hogy védekezel, de így nem lehet boldognak lenni. Ami volt, az a múlt, mostani párod nem tett azért, hogy félj tőle. Tanulj meg újra bízni, és elengedni magad. Mondd ki bátran, mit érzel, ha olyan a pillanat, hiszen ez már benned van, nem tudsz ellene mit tenni. Inkább legyél őszinte, add önmagad, és bízz benne, hogy végre megtaláltad azt, aki boldoggá tesz.

2016. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam nagy csalódás után. Éreztem de nem akartam/tudtam kimondani. Párom már mondta és először mondtam neki hogy "Én is". Idővel feloldódtam és csak úgy kicsúszott. Akkor is megijedtem de azóta is minden rendben van. :)
2016. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem szetetem a szeretlek-ezést, mert hamisan cseng, az ember vagy mondja vagy érzi, de ez szubjektív.

Ha Neked igényed van rá, mondd, az elején esetleg próbáld meg ne vallomásszerűen, hanem szövegkörnyezetben "hát látod ezért is szeretlek" vagy viccesen és akkor belejössz.

2016. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond ki inkább most, legalább megtudod, hogy ő hogy áll veled. Ha visszamondja, hogy én is,akkor többet ne mond,hanem várd ki míg ő mondja.


Egy 6 hónapos kapcsolatban rendben van már az érzések kimondása.

2016. máj. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!