Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek amikor a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek amikor a barátom elhanyagol?

Figyelt kérdés

Màr együtt vagyunk 2 ève.Ő 23 én 20 éves vagyok.Én koleszos ,mert tanulok és ő 60 km-re lakik tőlem. A pàrom dolgozik ,de nem annyira megerőltető munkàt..ès sokszor lòg a telefonjàn..amikor vele vagyok sokszor érzèkelteti velem,hogy nagyon szeret és nagyon is jól èrzem magam vele,kedves,aranyos,de mikor kb 2 hetente talàlkozunk és ez idő alatt nem ìr nekem semmit,nem reagàl az üzeneteimre,vagy òràk mùlva ìr vissza akkor kicsit sem érzem boldognak ezt a kapcsolatot..ùgy érzem ilyenkor ,hogy nem is vagyok fontos neki ..mintha csak azèrt mennèk hozzà hogy szexeljünk ès ennyi..emlékszem mikor a kapcsolatunk elejèn folyton talàlkozni akart ès folyton ìrt nekem,most meg semmi..azt még le kell ìrnom,hogy a kommunikàcioval van a legnagyobb problèma.. nincs miről beszélgetnünk,ezèrt nem érzem ùgy ,hogy mi lelki tàrsak lennènk..emiatt nagyon magànyosnak èrzem magam .olyanok vagyunk mint a tűz ès a vìz,teljesen ellentétes dolgokat szeretünk,màs a személyiségünk ,hobbynk..azt tudom ,hogy soha az életben nem csalna meg,de lehet ,hogy csak kèt olyan ember vagyunk akik szeretetre vàgynak ès ezért nem vagyok képes kilèpni a kapcsolatbòl..

Bàrmire ha szügségem lenne megadna ,segìt nekem,csak valami nagyon fontos dolgot nem add meg: az èrzèseiről nem sokat tudok,a gondolatairol sem..

egyszer belenéztem a telefonjàba és azt vettem észre ,hogy rajtam kìvű bàrkivel kellemesen el tud cseverészni ,csak velem nem..nem vagyok egy hàrpia ,nem zaklatom semmivel..beszèltem màr pàrszor neki arrol ,hogy mik a problémàim,de nem sokat hasznàlt..a tàvollétek alatt ìgy csak elhidegìt magàtòl..



#magány #a pàrom elhanyagol
2016. máj. 27. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ideje belátnod, hogy ennek bizony vége van.
2016. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy mégis mikor vele vagyok alapvetően normàlisan viselkedik és olyankor jobb pàrt nem is kìvànhatnèk...csak hàt nem értem miért nem tud ìgy viselkedni mikor nem vagyok vele.Ez a kettősség megőrìt
2016. máj. 27. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem, hogy nem vagy képes szakítani, ugyanis én se voltam rá képes soha.., és persze nem biztos, hogy ez a megoldás. De kéthetente találkoztok? Ennél 99%, hogy tudsz jobbat is találni..aki ott van veled a nehéz pillanataidban, egy rosszabb napodon, vagy akinek ott lehetsz te a rosszabb napján. Másrészt teljesen elletétes dolgokat szerettek? Hogy fogjátok így együtt jól érezni magatokat? Persze nem muszáj mindenkinek ugyanazt szeretnie mindenben, de azért kell hogy legyen pár közös dolog is, amit mindketten szerettek, és nem úgy érzitek, hogy jó, ezt most elviselem érte.

Szerintem beszélj vele, legközelebb ha találkoztok.. írtad, hogy ezt is próbáltad már, viszont ha csak téged zavar ez a mostani helyzet, az baj. Tisztázd vele, hátha ő is szeretné még rendbehozni a kapcsolatot, viszont ha látod rajta hogy nem érdekli, akkor nem érdemes erőltetni...

2016. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!