Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert a baratok a fontosabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a baratok a fontosabbak?

Figyelt kérdés
parommal ket ev utan szakitasban vagyunk, mert neki minden hetveget baratokkal kell tolteni. Szerinte ugyis egyutt elunk, minden nap egyutt vagyunk, ketten. Probaltam ezt megerteni, hogy neki ennyire fontosak, ezert megbeszeltuk hogy egyszer az lesz amit en szeretnek, egyszer meg az amit o. Honapok ota probaljuk, en mindig teljesitem neki, de ha az en hetvegem van, leszarja, akkor is menni akar, mert megfogalmazasa szerint neki k-rva fontosak a baratai, es o ugy erzi jol magat ha tarsasagban van. O 38 eves, en 27. Miert ilyen? Hogy lehet valakinek ez mindennel fontosabb?
2016. máj. 28. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az idosebb bacsik mar csak ilyenek.
2016. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szitu nem fog változni, bárhogy is iparkodsz. És had gratuláljak, hogy 2 évet elvesztegettél a fiatalságodból egy olyan férfira, aki ezt nem érdemelte meg.
2016. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Ti nők csak jöttök-mentek,

a barátok maradnak 's eltemetnek

2016. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 +1
2016. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Oké, persze, fontosak a barátok... de minden hétvégén? És a barátai is mindig ráérnek hétvégén? 30-40 évesen, családdal? Nekem ez kicsit sok lenne... Nincs valami kedves barát-nő a háttérben?

Döntsd el, vagy te is a barátaiddal töltöd a hétvégédet. Vagy keresel valakit, aki hétvégén is ráér.

2016. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olyan tarsasaga van, akiknel meg nincs gyerek, vagy tobbsege egyedulallo ferfi... Oda vagyik kozejuk, neki a parkapcsolat egy borton.
2016. máj. 28. 10:22
 7/14 A kérdező kommentje:
Olyanokat vag folyton a fejemhez, ha esetleg veletlenul lemond valami programot, hogy miattam mondott le hat embert is akik hivtak ide oda. Meg hogy ha elmegyunk akkor is miattam kell eljonnie, o pedig tarsasagban erzi jol magat. Alkalmatlan parkapcsolatra ugye?
2016. máj. 28. 10:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vele te is?
2016. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En vele megyek, de minden hetvegen??? Meg mindig haromig negyig akar maradni. Nekem eleg ha 12ig ott vagyunk, utana szeretek hazamenni,pihenni. De neki meg nehezere esik hazajonni velem.
2016. máj. 28. 10:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát még nem érett egy kapcsolatra és persze hogy menekül.Ebből házasság az tuti nem lesz.

Leszarja mert a saját érdekeit nézi.

2016. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!