Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert a baratok a fontosabbak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a baratok a fontosabbak?

Figyelt kérdés
parommal ket ev utan szakitasban vagyunk, mert neki minden hetveget baratokkal kell tolteni. Szerinte ugyis egyutt elunk, minden nap egyutt vagyunk, ketten. Probaltam ezt megerteni, hogy neki ennyire fontosak, ezert megbeszeltuk hogy egyszer az lesz amit en szeretnek, egyszer meg az amit o. Honapok ota probaljuk, en mindig teljesitem neki, de ha az en hetvegem van, leszarja, akkor is menni akar, mert megfogalmazasa szerint neki k-rva fontosak a baratai, es o ugy erzi jol magat ha tarsasagban van. O 38 eves, en 27. Miert ilyen? Hogy lehet valakinek ez mindennel fontosabb?
2016. máj. 28. 09:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De ha nem erett 38 evesen akkor sosem lesz az...ugye?
2016. máj. 28. 12:10
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem lennék olyan férfival, aki nem ismeri az arányokat, akinek nem én vagyok az első.


Remélem, hogy a barátai fognak hozzá feleségül menni, és ők fognak neki gyereket is szülni, ha ennyire nagyon fontosak. Mert én tuti meg nem tenném ezeket egy olyan férfinak, aki nem képes velem minőségi időt eltölteni, akinek nem én vagyok a legfontosabb.

2016. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Zátonyra futtatta a kapcsolator ezzel az önző viselkedéssel. Megkéne már tanulnia 38 évesen, hogy van : én,te, ők idő. És jól szervezni. Egy kapcsolat nem működhet minőségi együtttöltött idő nélkül. A barátok fontosak lehetnek, de nem velük kell megöregedni, vagy családot alapítani... Elég komolytalanul áll hozzád. Remélem találsz olyan partnert, aki megfelelő figyelmet és időt ad neked! :) És szépen leszarja ezt a jó megoldást, is, amit találtál a problémára... Egyszer te, egyszer neki van kedvezve... Én rég kidobtam volna, csak az ember reménykedik a változásban.
2016. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Te, és gyerek mellett mi lesz? Te otthon főzöl, mosol, takarítasz, pelenkázol, amíg ő kikapcsolódik?

A helyedben szakítanék vele, ha a párkapcsolatotokat "börtönnek" érzi. Hadd szabaduljon:)

2016. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!