Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ezen kiadva egyes nők? Miért az érzelmi zsarolás utána?

Figyelt kérdés

Azon, hogy a férjük vagy barátjuk, amennyiben gyerekük születik, apasági tesztet végeztetnének, akár nyíltan kimondva, akár titokban. Többen "válóoknak" meg "ijesztőnek" titulálják. De "ijesztőbb" az, hogy sokan azonnal érzelmi zsarolással kezdtek operálni.


Mi is ezzel a problémájuk? Talán van valami titkolnivaló? Nem jött be a terv, hogy a bikaszerető gyerekét felneveltetjük a családcentrikus balekkal? Vagy orrba-szájba ment a megcsalás és ki tudja kié a gyerek? Vagy csak nehéz lesz kimagyarázni azt, hogy a szeretőnek miért lehetett gumi nélkül, otthon pedig kemény háziszabályok vannak?


Rengeteg férfi nevel fel úgy gyereket, hogy csak azt hiszi, hogy az övé volt, közben pedig azé a jóvágású, izmos, nem túl eszes férfiúé aki szerelések örvén tartózkodik állandóan a házában mikor korábban ér haza a műszakból. Miért is baj, ha a férfi biztosra akar menni? Aki nem hülye, az tudja: ha kiderül a csalás, úgy repül a nő a kapcsolatból és a házból is, hogy csak úgy csörög. A tenyénszbika pedig nem fogja befogadni, mert rajta kívül van még 3-4 másik nője, és amúgy is szerető-garzonban él.


Még rosszabb az érzelmi zsarolás, amivel elejét próbálják venni a teszt elvégzésének. "Hinned kell nekem" meg "te nem bízol bennem" meg ehhez hasonló nagyszerű érvek hangzanak el, amiknek célja a lehetséges lebukás elkerülése. És úgy állítják be, hogy a férfi a gonosz, akit emiatt nagyon utálni kell. Ha pedig titokban végzi el akkor ha kiderül, hogy a nőnek volt igaza és lebukik a férfi akkor őrjöngés, ha nem akkor is a férfit beállítva hibásnak "titkolózás" és "kavarás" miatt. Érdekes módon a megcsalás és zabigyerek felneveltetésének terve, amelyeket ő követett el nem számítanak...



#megcsalás #apasági teszt #a férfiak harmada #nevel olyat aki #nem is az ő gyereke
2016. máj. 28. 11:15
 71/122 A kérdező kommentje:

#68


Állok elé. Nincs titkolnivalóm.


#66


Én a megcsalást le kell majd nyeljem, ezt előre tudom. Ronda vagyok, nem kárhoztathatom, ha másokkal szexel, akik jól néznek ki. De más gyerekét nem akarom nevelni, mint egy szolga...

2016. máj. 28. 16:02
 72/122 anonim ***** válasza:
40%

ha minden nő feje felett glória lenne, akkor megérteném, h mindenkiben megbízik az ember. :)


félig megértem a kérdezőt, elég fura stílusban adta elő a mondanivalóját, de a lepontozgatásokból kiderül, h itt már jönnek a nők rendesen, akinek a szavában bűn lenne nem megbízni. :D csak nem értem akkor, h a sok szexkapcsolatos dolog, meg megcsalás kérdések honnan jönnek, alig bírom kikerülni az oldalon, annyi van belőle sajnos.


Másrészről a kérdező is buta, meg bármelyik férfi, aki megbízhatatlan nővel kezd, bár így is eleshet véletlenül a csaj térdre, és becsúszhat hátulról neki a kékeres másik férfi részéről, de kevesebb eséllyel. :)


Nem vagyok szakértő, de sztem a szemszín, bőrszín, arcforma, meg orvosok biztos több dolgot is sorolnának, azokból leszűrhető születéskor, h van-e köze a gyerekhez a kedves apukának, és ilyenkor pénzt is spórolna. :)


Ja, a másik dolog, ami még eszembe jutott, h ne bántsd meg az érzékenylelkű nőket, akik nunijába biztosan nem másik ember fecskendezte bele a gyereket, vszínűbb a szeplőtelen fogantatás, mint a megcsalás (ez minden jelenlévő nőnél így lehet, sőt) azoknál a háta mögött csináltasd meg, és ez teljesen jogos, ha kétely merült fel benned.


Szép lenne, ha mindenkiben meg lehetne bízni, de a mai világban megértem, ha vkiben ez felmerül, bár én igyekszem olyan nőkkel ismerkedni, akinél ez a dolog nem merülne fel.

2016. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/122 anonim ***** válasza:
87%
Emberek hagyjatok mar ilyenekkel felesleges vitatkozni mert annyira indulatosak es elvakultak hogy eszuk agaban nincs gondolkozni. Ne etessetek oket
2016. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/122 anonim ***** válasza:
15%
Amelyik férfinak van esze, az megcsináltatja a nő tudtán kívül, ennyi.
2016. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/122 Költőnő? ***** válasza:
82%
Neked nem azért nincs asszonyod, mert esetleg ronda lennél.
2016. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/122 anonim ***** válasza:
89%

Aha, innen látszik hogy mennyire elvakult vagy. Minden normális érvet szépen eltussolsz, hogy nehogy kiderüljön, hogy nincs igazad.

Akkor mégegyszer kérdem:

- szerinted mi a helyes reakció ha a teszt kimutatja, hogy tiéd a gyerek és tévedtél? Elvárod, hogy akkor minden legyen happily ever after? Mert gondolom nem tervezel hason csúszva bocsánatot kérni.

- te vajon nem csalnád meg, cserélnéd le a párod ha egy bombázó a karjaidba vetné magát és/vagy macsó lennél?

2016. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/122 A kérdező kommentje:

#75


Te aztán nagyon tudod, biztos.

2016. máj. 28. 16:20
 78/122 A kérdező kommentje:

#76


Nem, már csak azért sem, mert a nők nem szoktak mások karjaiba omlani. Kivéve ha a macho keménykedik... ÉS itt kezdődik a baj. Hiába bízom én benne, ha jön egy önjelölt Casanova aki "nem adja fel" és vezérelve, hogy csak az foglalt akin fekszenek. Lehet első tíz alkalommal elküldené, de az ilyen figura undorítóan simulékony, előbb-utóbb úgyis lefekszenek.

2016. máj. 28. 16:23
 79/122 anonim ***** válasza:
32%
76. És arra mi a reakció, ha kiderül, hogy mégse övé a gyerek? Miért csak a jó verziót nézed? A teszt azért van, hogy megnyugodjon, nem azért, mert ri.bancnak nézi. Mindig az tiltakozik amúgy a legjobban, akinek a háza ég! :D
2016. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/122 anonim ***** válasza:
81%

Én megcsináltatnám a tesztet, aztán elválnék. :)


Mert sosem csaltam meg a páromat, hiába tette nekem akárki is a szépet, ha kellett, milliószor is elküldtem.

Nem adtam rá okot, hogy így megalázzon.


Nyugodjon meg a kis lelke, hogy övé a gyerek, és jöhet érte minden második hétvégén. :)

2016. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!