Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ezen kiadva egyes nők? Miért az érzelmi zsarolás utána?

Figyelt kérdés

Azon, hogy a férjük vagy barátjuk, amennyiben gyerekük születik, apasági tesztet végeztetnének, akár nyíltan kimondva, akár titokban. Többen "válóoknak" meg "ijesztőnek" titulálják. De "ijesztőbb" az, hogy sokan azonnal érzelmi zsarolással kezdtek operálni.


Mi is ezzel a problémájuk? Talán van valami titkolnivaló? Nem jött be a terv, hogy a bikaszerető gyerekét felneveltetjük a családcentrikus balekkal? Vagy orrba-szájba ment a megcsalás és ki tudja kié a gyerek? Vagy csak nehéz lesz kimagyarázni azt, hogy a szeretőnek miért lehetett gumi nélkül, otthon pedig kemény háziszabályok vannak?


Rengeteg férfi nevel fel úgy gyereket, hogy csak azt hiszi, hogy az övé volt, közben pedig azé a jóvágású, izmos, nem túl eszes férfiúé aki szerelések örvén tartózkodik állandóan a házában mikor korábban ér haza a műszakból. Miért is baj, ha a férfi biztosra akar menni? Aki nem hülye, az tudja: ha kiderül a csalás, úgy repül a nő a kapcsolatból és a házból is, hogy csak úgy csörög. A tenyénszbika pedig nem fogja befogadni, mert rajta kívül van még 3-4 másik nője, és amúgy is szerető-garzonban él.


Még rosszabb az érzelmi zsarolás, amivel elejét próbálják venni a teszt elvégzésének. "Hinned kell nekem" meg "te nem bízol bennem" meg ehhez hasonló nagyszerű érvek hangzanak el, amiknek célja a lehetséges lebukás elkerülése. És úgy állítják be, hogy a férfi a gonosz, akit emiatt nagyon utálni kell. Ha pedig titokban végzi el akkor ha kiderül, hogy a nőnek volt igaza és lebukik a férfi akkor őrjöngés, ha nem akkor is a férfit beállítva hibásnak "titkolózás" és "kavarás" miatt. Érdekes módon a megcsalás és zabigyerek felneveltetésének terve, amelyeket ő követett el nem számítanak...



#megcsalás #apasági teszt #a férfiak harmada #nevel olyat aki #nem is az ő gyereke
2016. máj. 28. 11:15
 81/122 anonim ***** válasza:
9%
80. Hűűha te aztán ku.va szerelmes lehetsz belé, ha ez válóok. :D Akkorr te is csak együtt vagy vele, jobban is jár, ha elváltok! :D
2016. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/122 anonim ***** válasza:
84%
81.: igen, a megalazas valook. Ugyanezt tennem mint a 80. Hozzaszolo. Inkabb nevelnem egyedul a gyerekem minthogy egy ilyen undorito fereggel egyutt maradjak.
2016. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/122 anonim ***** válasza:
17%
Aham, szóval halálosan szerelmes vagy bele, de ha megkér erre, akkor egy undorító féreg, gyűlölöd is egybő egyik percről a másikra....éljen a szerelem! :DDDD
2016. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/122 anonim ***** válasza:
82%

80 vagyok!


Hé, azt nem mondtam hogy oda a szerelem.


Szeretném én őt, de akkorát csalódnék benne emberileg, hogy nem tudnék a továbbiakban ugyanúgy nézni rá, és ettől szépen lassan elhalna az iránta érzett szerelmem.


Ha téged megaláz valaki, akkor te se tűröd el neki, szóval ne pampogjál.

2016. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/122 A kérdező kommentje:

#84


Az érzelmi manipuláció 100%-osan dübörög nálad is. Bevetd zt a mentalitást, mre a balek nem végezteti el a dolgokat, mert "jaj de sértő lenne". Balek felneveli macho gyerekeit.

2016. máj. 28. 17:48
 86/122 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vetek be semmilyen manipulációt! :)


Mint írtam, ezer örömmel megcsinálom a tesztet.

Majd az eredmény után, miután ő megnyugodott, hogy végig hűséges voltam, összeszedem a cuccaim, fogom a gyereket, és elköltözök, a férj pedig kapná a válásról a papírokat.


Hol itt az érzelmi manipuláció?

Nem zsaroltam érzelmileg, hogy elhagyom, ha megcsináltatja a tesztet.

Ő úgy döntött, hogy megcsináltatja a tesztet, mert nem bízik bennem és biztosra akar menni. Legyen, elfogadom.

Én pedig úgy döntök, hogy elválok tőle, mert nem adtam okot erre a gerinctelen viselkedésre, és nem tudok megbocsájtani egy ilyen szintű megaláztatást.


Szóval itt nincs manipuláció, csak tettek következménye.

2016. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/122 A kérdező kommentje:

#86


De ha meg nincs teszt akkor a szeretővel vigyorogva nézed ahogy a csalácentrikus barom felneveli... Aztán elválsz tőle kamu indokkal és győzött a szerető aki pótpapaként menősködhet, semmi problémával a vállán.

2016. máj. 28. 18:10
 88/122 anonim ***** válasza:
17%
86. Mondom, ez akkor lenne jogois, ha még soha nem történt volna ilyen, hogy mástól van a gyerek, minden nő egy szent lenne...akkor jogos lenne a felháborodás. Gondolom ott is válltig állították a nők, hogy ők hűségesek...
2016. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/122 A kérdező kommentje:

#86


"okot nem adtam" - jelntése: "legalábbis nem tud róla senki".

2016. máj. 28. 18:12
 90/122 anonim ***** válasza:
93%
Egy olyan kapcsolat, amiben r_bancnak titulálod a párodat, aki kis győzködés után bárkivel elmegy, nem szereteten alapul, a család viszont igen. Hogy a p_csába lehet valaki úgy családcentrikus, hogy közben nem szereti a párját, meg a gyerekét sem, mert az a rögeszméje, hogy másé? Ez nem családcentrikusság, hanem önzőség! Ez nem egy érzelmeken alapuló kapcsolat, még csak nem is a belsőt nézed a nőben mikor választasz, hanem hogy hogy néz ki - ha elég jó ahhoz, hogy biztos kelljen másnak is, akkor lehet vele villogni, majd biztos irigykednek...
2016. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!