Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy 32 évesen apa szeretnék már lenni, de a 25 éves barátnőm teljesen mást gondol erről?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt. Most albérletben, de 1-2 hónapon belül kapok szolgálati lakást ami fillérekbe kerül nekem. Fizetésem a magyar átlag sokszorosa. Tehát anyagilag egy gyermek nem lenne megterhelő. Nem iszom, nem dohányzom, sportolok, dolgozom rendesen. Előtte egy feleségem volt akivel 4 évig voltunk házasok, de 20 éves koromban ismertem meg. Szóval eddig csak komoly kapcsolataim voltak, megbízható vagyok. Már régóta szeretnék gyermeket, és a válásom után ezért is néztem korban fiatalabb nőt. De most kell rájönnöm hogy a céljaink mások. Ő bulizna, utazgatna élné még az életét. Én ilyen téren már bőven kiéltem magam, én családot szeretnék. Lassan körülöttem mindenki gyermekes már csak én nem. Barátaim szerint korom beli nő jobban megértené amire vágyom. Ti mit gondoltok erről? Lányok/nő k bennem van a hiba, hogy ilyenre vágyok? Vagy manapság a nők nem szeretnének már anyák lenni?

2016. máj. 28. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Videki kislany...ket kezzel tolom neki a penzt...hirtelen mas eletet kepzel el maganak"


Magyarul ugy gondoltad, hogy ha mindent megadsz neki akkor majd azt csinalja amit te mondasz neki, eletvitel es mindennel kapcsolatban. Az emberek (legalabbis akiket en tartok valamire) nem azert kenyeztetnek el valakit mindennel, mert elvarnak valamit kimondatlanul, hanem mert szeretik ugy ahogy van:-))


"Videki kislany". En pesti vagyok, de vele eloben is ilyen lekezelo vagy?:-))))

2016. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Szintén 25 éves nő vagyok, én sem akarok gyeret (nemrég fejeztem be a tanulást....)

A tiéteknél nálunk jóval nagyobb a korkülönbség.

Gyk-n mindenki azt írja, hogy felnőtteknél már nem számít a korkülönbség, pedig ez butaság.

Felnőtteknél is fontos, mivel különböző életkorban különböző dolgokra vágynak és különböző dolgokra képesek!

2016. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 omba ***** válasza:
100%

"Vagy manapság a nők nem szeretnének már anyák lenni?" - a te nőd nem akar anyának lenni...


Téged megértelek, de azért ANNYIRA nem csodálkozom rajta sem... mindegy: halott ügy.

Ebben nincs kompromisszumra lehetőség.

2016. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Ha nagyon szereted ezt a lányt várj még két három évet....Én is 28 és 31 évesen szültem "


Ezzel az "ugyan várj még 2-3 évet" dologgal jutnak oda az emberek, hogy 8-10 éveket töltenek együtt, miközben tök más irányba tartanak, de hát várnak még csak egy picit, aztán meg mikor végleg szétmennek, akkor verik a fejüket a falba, hogy hány évet megspórolhattak volna...

Kérdező, ezt előre tisztázni kell, ha már ilyen igényeid vannak. Lehet, hogy a párod 35 évesen jut el addig, hogy gyerek kell neki.


Én 29 vagyok, de 5 ÉVE mondom a férjemnek, aki 38, hogy majd jövőre... Az az egy szerencsénk, hogy mi előre megbeszéltük, hogy tőle akár már azonnal lehet gyerekünk, mert szeretne gyereket, de tőlem. Neki én, meg ami nekünk kettesben van is elég, úgyhogy ha lesz, ha nem lesz, ő boldog. Ha te nem így vagy ezzel, akkor át kell gondolni, hogy továbblépjél, mert arra semmi garancia nincs, hogy a barátnőd 10 éven belül meggondolja magát...

2016. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14 es hozzászóló. Igenis az én férjem várt türelemmel hiszen én jóval fiatalabb voltam. Most ünnepeltük a 17.évfordulónkat, és van két gyerekünk. Mi is így terveztük. Nem is értem a hozzászólásod. A kérdező, tanácsot kért én meg adtam neki a tapasztalataim alapján; Mi eztel a gondod?
2016. máj. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? A gond ezzel az, hogy a kérdező régóta gyereket akar, a válása után is úgy választott pár, hogy azt remélte minél előbb gyerek lesz, de a párjának eszébe sincs szülni, a kérdezőnek ez nem jó, te meg azt mondod neki, hogy várjon még 2-3 évet, pedig semmi garancia arra, hogy 2-3 év múlva a csaj akar gyereket majd, a kérdező meg már most is évek óta arra vár, hogy legyen már és NEM elégíti ki az, hogy ők kettesben vannak.


Lehet, hogy a te férjed türelemmel kivárta, de a kérdezőt szemmel láthatóan jobban izgatja az, hogy legyen már egy gyereke végre akár egy másik nőtől, mint az, hogy várakozzon türelemmel még több évig, hátha épp ennek a csajnak a harmincas évei előtt megjön a vágya egy gyerekre.

2016. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A barataidnak van igaza.Mast akartokm
2016. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hú sokan írtatok Köszönöm. Elsőnek is valaki írta hogy vidéki kislányként kezeltem az a baj. Hozzáteszem hogy kislány kora óta ismerem mert egy városból származunk. Talán sok hátránnyal is kezdtünk mert az én bátyám elvette az ő nővérét vagy 10 éve. Miután én elváltam pont úgy jött össze hogy ő is pont szabad volt. Talán valami családok közötti kémia de ahogy a testvéreink úgy mi is össze illünk arra jöttünk rá. Az elején tisztáztam vele hogy ha jól megleszünk két évig akkor én gyereket szeretnék. Ebben teljes mértékben támogatott. A kényszerítés eszembe se jutott!!! Ha nem akarja annak nem látom értelmét. Tegnap beszéltünk hogy mi legyen, és kiderült azért nem akarja mert a nővére lassan szül, és ha most mi is bejelentjük hogy terhes, az eltörpül mellette. Tehát ez teljesen az egójáról szól. Picit gyerekesnek gondolom de elfogadom. A kompromisszum az lett, hogy a természetre bízzuk a dolgokat. Nem védekezünk,ha összejön örülünk neki, ha nem akkor várunk. A testvéreinknek úgy hogy mindent beleadtak, próbálkoztak,egészségesek voltak, úgy kellett másfél év..... A döntsön a természet ez jó, ha jön mindene meglesz, nem rossz helyre fog születni a pici. Addig meg felkészülünk lélekben hogy bármikor érkezhet. :)
2016. máj. 29. 11:27
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
Tudod te jól mit akarsz, mi itt meg gyártottuk az esszéket....feleslegesen.
2016. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Tévedsz! Segítség volt amit írtatok, hogy ki hogy látja a dolgokat! De főleg az aki azt mondta hogy kössek kompromisszumot. Eszembe se jutott, vagy csak ennyire rá voltam pörögve a dologra. Megerősítés hogy nem vagyok hülye hogy mire vágyom az mindig jó, meg sok ember véleménye is számít. De meglepődtem hogy a nők mennyire mást gondolnak erről a témáról, elgondolkodtató

......

2016. máj. 29. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!