Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy 32 évesen apa szeretnék már lenni, de a 25 éves barátnőm teljesen mást gondol erről?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt. Most albérletben, de 1-2 hónapon belül kapok szolgálati lakást ami fillérekbe kerül nekem. Fizetésem a magyar átlag sokszorosa. Tehát anyagilag egy gyermek nem lenne megterhelő. Nem iszom, nem dohányzom, sportolok, dolgozom rendesen. Előtte egy feleségem volt akivel 4 évig voltunk házasok, de 20 éves koromban ismertem meg. Szóval eddig csak komoly kapcsolataim voltak, megbízható vagyok. Már régóta szeretnék gyermeket, és a válásom után ezért is néztem korban fiatalabb nőt. De most kell rájönnöm hogy a céljaink mások. Ő bulizna, utazgatna élné még az életét. Én ilyen téren már bőven kiéltem magam, én családot szeretnék. Lassan körülöttem mindenki gyermekes már csak én nem. Barátaim szerint korom beli nő jobban megértené amire vágyom. Ti mit gondoltok erről? Lányok/nő k bennem van a hiba, hogy ilyenre vágyok? Vagy manapság a nők nem szeretnének már anyák lenni?

2016. máj. 28. 18:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
9# vagyok. Megfelelő férfit akartam írni.
2016. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Így azért más, de az elején nem írtad, hogy ezt ti már az elején megbeszéltétek, hogy te gyereket akarsz hamar, ő pedig elfogadta, csak most visszatáncol. Mondjuk ez is kicsit kifogásszagú. Én még örülnék is ha majdnem egykorú gyerekeim lennének tesómmal és együtt lennénk gyesen. Mindkettőnknek könnyebb lenne.
2016. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!