Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vesztünk össze?

Figyelt kérdés

Múltkor sátraztunk a párommal és apukájával.

Megszólal az Apuka, hogy miért nem vesz ölbe a párom, mert látta, mennyire álmos vagyok. A párom ott izélt, hogy de kényelmetlen, blablabla.

Tegnap este filmeztünk. Megkérdeztem, hogy megsimogat? Nem, mert hogy kényelmetlen, majd később. Megint rákérdeztem, megint nem.

Reggel mondta, hogy meggyömöszkél, csak kimegy fogatmosni. Visszajött, kérdeztem, hogy akkor megkapom-e, mire kiakadt, hogy én milyen szinten bunkó vagyok, hogy neki ez mennyire kényelmetlen és én akkoris erőszakoskodok. Mondtam neki, hogy ha szeretünk valakit, ez nem kötelesség, erőszakoskodás, hanem szívből jön.

Mostanában mindig kiakad, meg kifogást keres, hogy ne kelljen simogatni.


2016. máj. 30. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem.

Mi a kényelmetlen abban, hogy simogat? összebújtok, és a hátad vagy karod simogatja...

Mi a kényelmetlen abban, hogy egy kicsit megmasszírozza a hátad/vállad/nyakad? Nem is értem.


Ő pedig gondolom elvárja tőled, hogy így kényeztesd őt..


Szerintem neked van igazad.

2016. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És az apja is ott volt gyertyatartónak? Mert ha igen, akkor nyilván az volt neki kellemetlen, hogy az apja is ott volt. Ez meg érthető. Nem mindenkinek fekszik az ilyen helyzet.
2016. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A második alkalomnál nem volt jelen.

De neki sose jó, mindig kényelmetlen. Tőlem meg persze elvárja, film közbe is rázza magát, hogy még, múltkor 1 órán át simogattam, annyira jól esett neki.

Ezelőtt 1 hónapig mindig simogatott, mostanában nem jó neki.

2016. máj. 30. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha izzél hogy simizzed, mondhatod neki nyugodtan, hogy csak akkor, ha ő is téged.


Oké, ha szeretjük a párunkat kényeztetjük, de ennek KÖLCSÖNÖSNEK kell lennie.


Sőt, azt is csinálhatod, hogy elkezded felírkodni hogy mikor megkéred ezekre, és nem teszi meg, szóval a dátumot felírod.


És ha legközelebb beszélsz vele erről, hogy de ő sosem simogat téged, akkor megmutathatod neki, hogy te bejelölted hogy hányszor kérted az elmúlt x időben, és ő hányszor teljesítette.



Hátha így kicsit észbe kap.

2016. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!