Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

A barátnőm ma mondta nekem,hogy egyik hétvégén fog találkozni egy régi fiú barátjával.Eddig nincs gond,volt már így h találkoztak egy szombaton,akk is zavart picit,mert 6 órán át semmit nem hallottam felőle,de nem volt gond.Most csak annyi lesz a változás,hogy a barátja fogja hozni egyik haverját is.És ez egy kicsit így zavar h a barátnőm megint eltűnik 6 óra hosszára úgy h csak annyit tudok róla,hogy 2 szingli palival szórakozik valahol kint egy másik városba.

Szerintetek jogosan izgulok,vagy csak túlgondolom?

Benne megbízok,abba a másik 2-be nem,mert azokat nem ismerem



2016. máj. 24. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én "elengedem" a barátomat ilyen találkozókra. Mindkettőnknek van magánélete a kapcsolatunkon kívül is, de 100%osan megbízunk egymásban. Annyit mondjuk mindketten elvárunk, hogy ha keressük a másikat, akkor az válaszoljon/vegye fel a telefont/hívjon vissza.
2016. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is megbízok a barátnőmben.Mint azt mondtam,abban a 2 paliban nem bízok meg,mert nem ismerem őket.

Annak örülnék én is ha legalább válaszolna ha ráírok,de azt mondja,hogy társaságban bunkósságnak tartja ha valaki a telóját piszkálja,amibe igaza is van.De én úgy gondolom,hogy a párjának az ember igazán vissza írhat még akkor is ha éppen van valahol valakikkel...én legalábbis vissza szoktam.

2016. máj. 24. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha megbíznál a barátnődben, nem tetted volna fel a kérdést.

Szerintem jogosan amúgy.

2016. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Így még jobb. Ketten csak nem fognak rámászni egyszerre. Na de, hogy komolyra fordítsam, szerintem túlreagálod. 6 óra az semmi. Ha olyan barátokkal megy el, akikkel amúgy ritkán találkozik, akkor szerintem logikus, hogy nem fogja a telefont nyomkodni míg velük van. Szerintem a találkozórol majd úgyis beszámol neked később. Ha bíznál a barátnődben, akkor nem kérdezősködnél itt.
2016. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ezt annyira bírom, hogy "jaj, hogy képzeltek ám ilyet, hogy nem bízom a páromban, én abban a másikban nem bízom"... ha bíznál a barátnődben, akkor nem lenne bajod ezzel akkor sem, ha az a 2 srác bizonyathatóan rossz arc... mert amíg a barátnőd nem akar, addig nem lehet belevinni semmibe...
2016. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Egy, te féltékeny vagy, a barátnődben nem bízol.

Kettő, mit érsz SMS-el? Azt akár pasi alatt fekve is lehet írni.

Különben, ha 2-3 napra megy el párom, akkor sem zavarom. Neki adódik problémája, keres. Ez, fordítva is így van.

2016. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem fogják megerőszakolni a barátnődet, szóval a dolog rajta múlik, ha meg bízol benne, akkor fel sem merül a megcsalás, nemde!?
2016. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk az megjegyezném, hogy szinte minden ember perverz kicsit. Ha így nyíltan megy az expasihoz kicsit beszélgetni, én simán el tudom képzelni hogy orgiáznak 3 an.

Exel azért találkoznak mert miért? Általában nem heverte még ki egyik a másikat és összejárnak kicsit lazulni. Ha a barátnőd meg könnyű májú, akkor 3 asban is bevállalja, mert "fiatal". Már nem azért, én tudom hogy sokan hiszik és mondják magukról hogy ők normálisak és első a párkapcsolat és semmi megcsalás +féltékenykedés, de lássuk be nagyon hamar be tud indulni a fantázia és elengedni magát az ember ha a helyzet úgy kívánja. Fiatal korban mindenki ki akar próbálni dolgokat amiket a végén letagadhat mert ki akarja élni magát. Hidd el.

2016. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ~OnLány~ ***** válasza:

Én ezt kicsit másképp látom, mint a többiek.

Valójában szép és jó, hogyha az emberek megbíznak egymásban. De mértékkel. Oké, hogy van mindkettő félnek magánélete, de számomra az mégis fura, hogy pasival töltse el. A bizalom nem mindig elég, mert olyankor játsszák ki, amikor nem is számítana rá.

Én báris nem tudnék ölbe tett kézzel ülni és várni, hogy mit csinálnak ketteseben, hátha nem csal meg. Mert ha meg is teszi, nem biztos, hogy elmondja, aztán én esek pofára mikor megtudom, hogy évekkel ezelőtt mi történt.


Jólvan, nagyon beleéltem magam a témába, csak nekem akkor sem tiszta így az ügy.

Miért nem mennek el a párok kettesben kiruccani, vagy miért nem megy a lány a 2 barátnőjével, miért 2 pasival, akiket a kérdező nem is ismer.

Én nem tudnék tiszta lélekkel 2 hapsival sétálgatni, miközben tudnám, hogy ezzel a barátomat megbántom, vagy félelemben hagyom.

2016. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a túl érdektelen, de inkább bizalmasnak mondanám magam.

Nem szoktam felhívni a barátomat, ha éppen a haverokkal van és fordítva.

Ez a "felhívlak, hogy minden oké" c. dolog, inkább féltékenységre, túlzott aggódásra, bizalmatlanságra hajaz.

Ha van vele valami, amit sürgősen közölni akar, vagy úgy érzi, akkor felhív és beszélünk.

Megértettem, hogy neki is van magánélete, nekem is, nem kell belefurakodni, csak azért mert együtt járunk.


Féltékeny vagy, ez látszik rajtad, csak az a kérdés, hogy miért...?

Van rá okod, vagy adott rá okot?

Ha azzal a két pasival van, akkor nem abban a két pasiban kell megbíznod, hanem a barátnődben!

2016. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!