Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom jó szándékkal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom jó szándékkal, de folyamatosan kritizál. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és nagyon vékony, viszonylag izmos, tehát nem az a nagyon kigyúrt, de plöttyedt sem. A fenekem genetikailag lapos, de nem lóg vagy ilyesmi, szimplán kicsi, az a tipikus "fokhagyma". A barátomnak viszont a formás, kerek, izmos fenék tetszik, így mindig noszogat hogy gyúrjak rá. Sokáig tartott elfogadni magam, de mára teljesen kibékültem az alkatommal és szeretem magam, viszont kicsit rosszul esik hogy őt ez ennyire zavarja. Szoktam edzeni, de nem sűrűn, ennyi pont elég hogy megtartsam a mostani formám. Ti elkezdenétek csupán a párotok miatt sokkal intenzívebben edzeni, annak ellenére hogy nektek megfelel a jelenlegi állapot? 155 centi vagyok es 45 kg.
2016. máj. 30. 20:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Keresnék egy másik pasit. Később csak rosszabb lesz. Ő biztos tökéletes és minden nő a lába előtt hever.
2016. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ahh kerdezo csereljunk feneket letszi en fiu vagyok de hatalmas a seggem igaz hogy formas mert gyurtam ra hogy lefogyasszam de sajnos ez van ezt orokoltem :S genetikaval nem tudsz mit kezdeni! Nem akarsz cserelni? En nem fogadtam el es nem biztos hogy el fogom tudni :/
2016. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azért kritizál, mert nem felelsz meg a fejében élő ideálnak. Ez pedig szörnyű egy kapcsolatban. Miért nem választott olyat, aki megfelel neki? Ha téged választott, akkor nincs joga azért minősíteni, mert nem felelsz meg az általa elképzelt képnek.
2016. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék miatta, én ilyen vagyok, a genetikán nem lehet változtatni, sose leszel jó neki! Ha nem tetszik akkor keressen olyat aki alapból ilyen, ne akarjon megváltoztatni. Hidd el: először ez, aztán a hajad, az arcod... Átéltem én is... Nem jó szándék vezérli hanem a saját élképzelésére akar megmunkálni.

Hasonló vagyok mint te: 157cm és 45kg :) Az én párom annyit mondott hogy ne fogyjak le (az nálam stressznél jön elő...), így is vékony vagyok, de ő így szeret és pl amikor izmosodni akartam, segített, ha híztam (pajzsmirigybetegséget akkor diagnosztizálták, igaz 4kg volt de engem bántott) akkor is mellettem állt! Örül ha jól érzem magam a bőrömben! :)

2016. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mivel sovány típus vagy melled feneked edzéstől nagyobb kerekebb nem lesz, inkább csökkenni fognak a zsírszöveteid. Ha eleve így ismert meg, nem őszinte a szeretete, ha a saját ízlésére akar formálni. Te sem várhatsz tőle magasabb alkatot, hosszabb farkat, egyszerűen nem fair a hozzáállása. A fokhagyma fenék egyébként pont kerek, nem lapos. Ha lapos, az nem az. Lehet, hogy a barátod fenékfétisiszta, mint S. Norbi, aki Réka fenekébe szeretett bele. Csak észre kellene vennie a test mögött a lelkedet is...Én pl heti 4x edzek de a cellulitistől így sem tudok megszabadulni. Ez van, van egy genetikai alap amin a táplálkozással lehet valamennyit segíteni, ha más testet akar, jöjjön össze egy plasztikcicával, aki a kedvéért majd fenékimplantátumot is berakat.
2016. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

óh, hát ez igazán elmélyült szerelem lehet a részéről, ha a feneked formája ennyire központi kérdés.

"A barátomnak viszont a formás, kerek, izmos fenék tetszik," - szerintem inkább keresne egy olyan lányt....

1. a tied nem lesz olyan

2. te már elfogadtad magad ilyennek (helyes)

3. nem veszítesz vele semmit

2016. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 omba ***** válasza:
De hol itt a jó szándék???
2016. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Isten ments ilyen s eggfej pasitól!
2016. jún. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Remélem a magad érdekében már kipenderítetted ezt a faxkalapot!Ha enneryire zavarja az alakod és ő olyan hú de jó pasi,akkor keressen olyat,aki jobban megfelel neki,ne téged cseszegessen olyan dolog miatt,amiről nem tehetsz.Ha meg nem,tudod mit mond magyar ember a hülyére.
2016. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le, de tényleg jó szándékból teszi, ha nem bunkón csinálja.


Nem értelek titeket nőket. Kényesek vagytok az alakotokra, bármit megtennétek, hogy jobban nézzetek ki, de ha a pasitok - aki nap mint nap lát titeket - próbál rávezetni, hogy mitől lehetnétek még jobbak, mitől lehetne jó alakotok, akkor d*göljön meg a szem*t!


Bezzeg, ha egy vadidegen srác a diszkóban utánatok szólva mondja ugyanezt, akkor azonnal rohantok edzeni, eszetekbe sem jut, hogy "kritizál"...

2017. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!