Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora nagy kérésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora nagy kérésem lett volna?

Figyelt kérdés

Ma kifüstölt a gépem, holnap viszem szervizelni, és ki tudja mikorra tudják megcsinálni, szóval el akartam kérni a barátom laptopját addig. Mivel ő azt nem használja, mióta van pc-je, ezért gondoltam csak nem hiányozna neki addig.

Természetesen nemet mondott rá, mert hogy nem akarja, hogy valami baja legyen.

Nem mintha nálunk másmilyen lenne az áram mint nála és ne lenne asztal, ahova lerakhatom.

Ráadásul ez a laptop egy fos...

Ekkora nagy áldozat lett volna, ha kölcsönadja?

Miért félt egy szaros laptopot, amit nem is használ?


2016. máj. 30. 23:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Nálam egy kapcsolatban ez a tahóság nem elfogadható, pláne hogy az exe megkapta.
2016. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem infós.

2-es azért, mert tudod egy párkapcsolatban a dolgoknak kölcsönösen kéne menniük, nem úgy, hogy csak az egyik ad.

Miért kéne kussolnom?

Látszik, hogy fogalmad sincs semmiről.

Én már rengetegszer segítettem neki, gondoltam ennyit én is megérdemlek, nem toronyórát aranylánccal kértem!

2016. máj. 31. 00:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Szóval az exét távol tartotta a személyes dolgaitól egy másik fiók, de a pasid tudja, hogy annak aki egy kicsit ért hozzá, és van olyan kíváncsi, mint egy átlag nő, nem jelent akadályt.
2016. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

akkor meg, ha az adatait félti mondja meg, hogy ne nézze meg a kérdező és kész. normális embereknél így szokás.

én is bármikor megnézhetném a barátom jelszavát kb mindenhova, de nem érdekel, van jobb dolgom is mint kutakodni. mit kell titkolózni, ha nincs semmi takargatnivalód?

én is kölcsönadtam már a barátomnak a laptopomat egy hétre úgy, hogy nekem nem volt másik pár napig, mert haza kellett mennem érte, de nekem kevésbé volt szívás.

nem is értem ezeket a válaszokat. ha sz,arban vagy nem az a normális, hogy a szerelmed segít hogy jó legyen neked?

2016. máj. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg te vagy fogalmatlan! A pc, a laptop, a telefon az mind mind a privát szférához tartozik. Nyilván nyomós oka volt rá hogy nem adta oda. De én neked semmit nem adnék. Időt sem szánnék rád!
2016. máj. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Van aki úgy gondolkodik mint a 15#, nincs ezzel baj, csak ha te nem ilyen vagy akkor nincs nagy jövője a kapcsolatnak. Nálunk ilyem nincs. Nyugodtan használhatjuk egymás telójat, laptopját.
2016. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Az én barátom gondolkodás nélkül, sőt úgyis hogy el sem kérem, odaadná mindenét, amire szükségem van. És én is viszont. Mert kire számítsak, ha nem a családra, barátokra és a társamra?! Rövid úton távoznék egy olyan kapcsolatból, ahol irigykedés megy, főleg ha a volt barátnő felé nem... :O Tiszta vicc. Azt javaslom kérdező, hogy gondolkozz el azon, hogy ha már egy szerencsétlen laptopot nem ad kölcsön, akkor mi más van, amiben a későbbiekben nem számíthatsz rá.
2016. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

15-ös, rád nem tudok haragudni, mert minden bizonnyal a frusztráltság beszél belőled, mert még nem volt párkapcsolatod, azt sem tudod mi fán terem az.

A probléma meg van oldva, kölcsönadja, nem is tudom mi lelte, hogy ilyen kedves lett velem, talán rájött, hogy ha már aznap reggel az önzetlenségről beszélt, akkor nem árt, ha hiteles marad a szava...

És felejtsétek már el ezeket a privát szféra dumákat, mert nem érdekel, hogy kinek mit ír, tudom anélkül is, hogy kutakodnék utána, de ettől függetlenül nem érdekel!

Nem értek a feltörésekhez, de ha akkora pro volnék se tenném, mert nincs rá okom, én csak a saját dolgaimban búvárkodom, nem máséban! Sajnálom ha ezt nehéz elhinni, hogy nem vagyok olyan lány, aki betegesen szenved a féltékenységben meg a paranoiában!

2016. máj. 31. 18:00
 19/19 anonim ***** válasza:

Múlt hónapban összeomlott a laptopom, ezért megkérdeztem a páromat, hogy megkaphatnám-e az övét pár órára, mivel egy bizonyos programmal kellett volna dolgoznom, és a könyvtári gépekre nem lehet telepíteni. Azt mondta, egész napra az enyém lehet, és beült a könyvtárba. Pedig sose jelentkezik ki a mailjéből meg a facebookjából, és nincs másik gépe.

Ezen kívül tudjuk egymás leggyakrabban használt jelszavait, és bármikor odaadjuk egymásnak a gépünket, ha a másik gyorsan meg akar nézni valamit, és az övé ki van kapcsolva. Én informatikus hallgató vagyok, és egy laptophoz képest egész jó gépem van. Kutakodni nem szoktunk, nem is lenne értelme, mert mindketten otthonülős, antiszoc emberek vagyunk, egyikünknél se lehetne semmi gyanúsat találni.

Ilyenkor érzem, hogy mekkora szerencsém van a párommal, hogy normális és segítőkész, és nem olyan, mint pl a 15-ös.

2016. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!