Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit szóltok ahhoz, ha a csajtok kakil?

Figyelt kérdés
Tobb mint 1 eve vagyunk egyutt a baratommal, es meg soha se mertem naluk kakilni. Nagyon nyilt a kapcsolatunk amugy, de errol meg soha se beszelgetteunk, viszont en sokat kakilok. Hogy mondjam meg neki ha kell? Ki fog abrandulni? O ezt nem kezeli olyan lazan.
2016. máj. 31. 12:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan már! Há' a nő is csak ember nem? Szarik, fingik, hugyozik, pont, mint mi, így szépen kifejezve. Én ebből sosem csináltam gondot, eszembe sem jutott, hogy problémáznom kéne rajta, vagy, hogy esetleg 5 percet ül ott vagy 20-at.
2016. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szólsz neki, hogy el kell menned a mosdóba. Nem kell bejelenteni, hogy ott épp mit csinálsz.

Mi az, hogy kiábrándul belőled? Ez nem választás kérdése. Minden egészséges ember jár wc-re. Ha ezt nem tudja feldolgozni a barátod, rossz embert választottál. Mi lesz, ha kiderül, hogy Te is menstruálsz, mint a többi nő?

2016. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Én idegen helyen nem (vagy nagyon nehezen) tudok vécézni. Egyszer elmentünk több napra a párommal és bizony szorulásom is lett, szokás szerint, ami már kellemetlen tünetekkel is járt a nap folyamán is (hasfájás, puffadás, egyebek). Ekkor megemlítettem a páromnak, hogy ilyen problémám van, és onnantól ő noszogtatott, hogy menjek vécére, és utána mindig kedvesen érdeklődött, hogy sikerült-e valamit produkálni. :) Szóval alapvetően tök természetes, ha szeretünk valakit, akkor ez is hozzá tartozik. :)
2016. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretettől függetlenül minden embernek kell ürítenie. Jó, hogy nem érzed magad kínosan azért, mert ver a szíved.
2016. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Én csak simán elmegyek vécére, ha valamit csinálunk közben, akkor mondom, hogy kiszaladok a mosdóba. Fel se tűnik- ha nagyon büdi, van légfrissítő. Te foglalkozol azzal, hogy ő mit csinál, amikor kimegy a mosdóba? Ő is pontosan ugyanannyi gondolatot formál a kérdésben veled kapcsolatban.


Belőlem eddig még soha, senki sem ábrándult ki csak azért, mert emberből vagyok és néha el kell mennem kakilni. Ha ennyi elég a kiábránduláshoz, akkor fáj vagy sem, kérdező, de jobb, ha megszabadulsz tőle, mert ezesetben nem téged, csak egy elképzelt ideált szeret.

2016. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Éjjel kell kimenni mikor a másik már alszik. Nekem a biológiám pont ilyen, általában éjjel vagy kora délután szoktam szarni, mikor a többiek még nem értek haza, csak én.
2016. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne feszengj ilyen miatt, ez az élet rendje. Mit csinálsz majd házasságban? :-)

Amúgy nyugi, másnak is lehetnek ilyen problémái, ez általában gyerekkorban gyökerezik, csak nem mindenki van vele tisztában. Nekem is akadt ezzel gondom, feltűnt, hogy ahol feszengek, ott nem megy, beteg ugyan nem voltam tőle soha, de a szervezetem valahogy alapból átkapcsol. Ezt nagyanyám baromi hülye hozzáállása váltotta ki nálam még kicsi koromban. Mindig rám szólt a WC papír mennyisége miatt, amit használtam (de hát kellett, csak ő sokallta), így egy idő után inkább kibekkeltem azt az időt, amit nem ott töltöttem, és csak ott engedtem el magam a WC-n, ahol eléggé fel tudtam oldódni (megjegyzem, volt egy munkahelyem, ahol még azért is szóltak, ha sokat járt valaki WC-re, ki volt centizve az erre szánható idő, és senkit nem érdekelt, ha éppen azért jársz sokat, mert menstruálsz, és gyakrabban kell, vagy elrontottad a gyomrod, és egy kicsit megy a hasad, szóval a visszatartó reflex ott is életbe lépett, de onnan eljöttem). Lekopogom, de most már ezzel nincs problémám, megtaláltam az okot, és feldolgoztam magamban.

2016. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%

#7


Nekem is gyerkkori élmény hatása. Egyrészt egy ovodai szarás, másrészt pedig a családom ehhez való bunkó hozzáállása akik mindig "poénkodtak" a szaráson, fingáson. Nem vicces.

2016. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon rossz helyen van naluk a furdo, es felek, hogy az egesz csalad erezne, hallana. Nincs is ablak, ami nagyon rossz. Meg azt allitja, hogy a lanyok nem szarnak.
2016. máj. 31. 13:05
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
"Meg azt allitja, hogy a lanyok nem szarnak." - érdekes fogalmai vannak a világról...
2016. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!