Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már úgy, hogy kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy kiábrándultál a párodból? Tudtál még utána férfiként/nőként tekinteni rá?

Figyelt kérdés

Én most nagyon kiábrándultam a páromból. Van egy komoly jellembeli hiányossága, ami kínos és fájdalmas szituációkhoz vezet, figyelmetlen és feledékeny. Azt mondta, változtat, mert szeret, de újra és újra előjön ugyanaz a probléma, csak mindig más élethelyzetben.


Már nem tudok rá felnézni emiatt és csalódott is vagyok. Lehet ez még jó?



2016. jún. 1. 14:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nevezhetjuk jellembeli hianyossagnak is, persze, de a baratod csak szimplan bunko paraszt. Ott a facebook, emlekeztet, ott a telefonja, emlekeztetheti, az meg hogy ne haragudj, de ott all egy szulinapi buli kozepen es nem jut eszebe felkoszonteni az unnepeltet... az nem jellembeli hianyossag, hanem megint csak szimpla parasztsag. En ezert nem maradnek vele, nem kell gyerek akiknek nekem kell megtanitani az alapveto viselkedesi formakat tarsasagban, es meg csak nem is torodik veluk. Megkerdeznem hogy nem egett-e az arca a taplosaga miatt abban a buliban, de valoszinuleg annyira neveletlen hogy neki ez eszebe se jutott. A maagyarazatra azert minden esetre kivancsi lennek amit erre a bunkosagra adott.
2016. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igen, persze, emlékeztetőt be lehet állítani, DE(!) azért amikor egy szülinapi bulin van és nem köszönti fel a házigazdát, azzal mit csinálsz? Beállítod az emlékeztetőt, hogy "illik felköszönteni a szülinapost, aki megvendégel", vagy mi??

Azért amikor ilyen simán előfordul és azzal magyarázza, hogy neki "ilyen az agya", meg amikor a saját anyját elfelejti felköszönteni anyák napján úgy, hogy én a szeme előtt hívom fel az enyémet, az már nem a sima "emlékeztető, azt kész" kategória. Ez már szerintem sokkal durvább.

2016. jún. 1. 15:09
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért az édes, hogy azt is elfelejti milyen rendezvényen van. :D
2016. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nyugi, en is pont ezt mondtam, hogy minimalis erofeszitessel kikerulhetoek lennenek ezek a szituk de a pasid akkora paraszt hogy o pont telibesza...ja, es ezt nem ertem hogy hogy vagy kepes elviselni, mert a mai vilagban nincs olyan hogy elfelejtem ennyi idozitevel meg kutyuvel korbeveve. A szulinapi buli meg pont csak azt mutatta meg hogy mennyire bunko ez a joember.
2016. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miután leírtad, hogy kiábrándultál, ebből jó már nem sül ki. Senkit, semmit nem becsül, se az anyját, se téged. A helyedben már otthagytam volna, csak szenvedni fogsz amíg mellette vagy.
2016. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
igen, ugyanez a problémám van. mármint, hogy alap nevelési hiányosságai vannak amikről nem ő tehet (inkább a szülei).. próbáltam "megnevelni" de egyszerűen mindent nem tudok nála átkódolni és ez elég nyomasztó is hosszú távon ezért úgy érzem nem tudom összekötni vele az életem, a szerelem elmúlt és már csak szimplán szeretem. szerintem nálad is hasonlóképp fog alakulni :/
2016. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a h.lye,de ilyenekből ekkora problémát nem csinálnék.


az a rész meg,hogy nem mentek sehova ,az ismerős..nekem ez inkább lenne gond,mert eddig mindenki otthon elvolt,senkinek eszébese jutott bármit is csinálni,de még egy évfordulón se.

csak ha én mondom akkor talán esetleg.

pedig én se nagy dolgokra gondoltam.

egy két séta néha stb.

2016. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Lehet én vagyok a h.lye,de ilyenekből ekkora problémát nem csinálnék. "


Lehet én is hülye vagyok :-)

De én sem értem miért ilyen borzasztó nagy, válóokkal felérő probléma ez...

Ettől nem lehet egyébként jó ember? Hibái mundenkinek vannak.

Persze, ok, azért illene törekednie rá hogy valahogy javítson ezen a dolgon. Még ha le is sz..ja a dátumokat, legalább a párja kedvéért, pl. telefonos emlékeztetőkkel, stb.

2016. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ő: nem megy sehova, elfelejti a születésnapokat = kissé antiszociális.


Te: szeretsz kimozdulni, fontosnak tartod a születésnapokat, stb. = fontosabbak neked az emberi kapcsolatok, szociálisabb vagy.


A párodnak nem jellemhibája van, hanem egy más típusú ember, mint te. Valószínűleg te boldogabb lennél egy férfival, aki olyan mint te, ő meg egy nővel, aki otthon ül vele. Ez nem jellemhiba, hanem nem illetek össze. Ezért érzed úgy, hogy nem tudsz rá felnézni, mert neked ő egyszerűen nem felel meg.


Ha ennyire zavar, inkább szakíts, és mindketten kerestek magatokhoz illő embert. Te is keresel egy férfit, akivel utazgattok, étterembe jártok, meg amit csak szeretnél.

2016. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!