Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy közös életet tervezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy közös életet tervezni egy férfival, hogy soha nem voltam belé szerelmes, csak simán szeretem?

Figyelt kérdés
3 Éve vagyunk együtt. Neki én vagyok a nagy Ő. Annak idején annyira eltántoríthatatlanul udvarolt és küzdött, mindent bevetett, hogy a barátnője legyek, hogy ilyet én még nem láttam. Belementem a kapcsolatba, mert emellett jó fej, jó lelkű, lelkileg is egy hullámhosszon voltunk. Gondoltam majd idővel biztos jön a lila köd, de nem jött. A szexualis életünk 10-es skalan 5-6. De az elejétől kezdve. Néha akad egy kiemelkedő, de nem gyakran. Ő tudja, hogy nem vagyok szerelmes, és hogy nem is voltam nagyon. Azt mondja nem baj, mert nem tart örökké. Meg hogy ő érzi, hogy ettől függetlenül szeretem. Ami igaz is. Viszont valami hiányzik. Hiányzik a szerelem érzése. Életembe talán 2-3x voltam szerelmes, de ez mind 20 éves koromig. Azóta nem. 26 éves vagyok. Mekkora gond ez? szarjam le a szerelmet és próbáljak meg anélkül boldog lenni? Az én páromhoz foghatót lehet nem is találnék. Sok nehéz helyzet volt már, amikor mások lehet nem viselkedtek volna úgy mint ő. A legnagyobb szarba, betegségbe is mindig ott állt mellettem. Mekkora gond ez, hogy a szerelem kimaradt részemről? Sokszor gondnak érzem.... valahogy hiányzik. Néha bepánikolok, hogy úristen mit csinálok?
2016. jún. 1. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Arra,hogy milyen értékes a párod csak akkor jössz rá -ha már elveszítetted....

Komolyan mondom.

Lehet,hogy jön a mindent elsöprő szerelem "!" - ?

Legalább is te annak fogod érezni,utána meg a hatalmas koppanás-mert nem biztos,hogy a másik fél is így érez majd..

Egyik barátnőm,így járt és a mai napig lelki beteg,hogy elszalasztott egy rendes,odaadó férfit egy pár lázas "szerelmes"- éjszakáért.

Nálunk meg hirtelen jött betegség ütött be és minden összedőlt és egyben kikristályosodott,hogy nincs senki más aki fontosabb lehetne számomra,-mint ő.

Szerencsére meggyógyult és vele lehetek,-láthatom,hallhatom a hangját,érezhetem a teste melegét ,a szeretetét,szerelmét...

Ha vissza gondolok,hogy régen én is a szerelmet kergettem'

mélységesen szégyellem magam - mert a szerelem mindig is ott volt az orrom előtt- igen a párom ,aki most már a szerelmem!

2016. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Az èn párom is olyan mint a tied :) a szerelem általában elmúlik. Mi nők másképp érzünk mint a férfiak. Mindenki másképp szerelmes.

Nekem pl az fontosabb hogy nem bunkó, odaadó, elvisel engem stb...

Neked inkább nem az hiányzik hogy vki ujból udvaroljon? És az a szikra?

2016. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2016. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
nagyon nem jó ötlet, így nem leszel boldog.. inkább olvass egy kis Csernust (a Nő, a Férfi)
2016. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj,hogy azt hiszed,hogy leszel annyira intenzíven szerelmes,mint tinikent. Sajnos ez nem így megy. Első szerelem nagyon intenzív, utána egyre csillapodnak ezek, minnél több párja van az embernek és minnél idősödunk.
2016. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%

"Az a baj, hogy nem mindegy, hogy a szerelem alakul át mély szerelemmé, vagy sosem volt szerelem, csak szeretet. "


És mi is a különbség? Főleg ha a végén ugyanoda jutsz?

Magyarázd már el, most komolyan.

25L

2016. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31 évesen most nemrég kezdtem el érezni mi is a szerelem. Nem, nem a leányregényes szappanoperás hül.yeség. azt hagyjuk. Tisztelni, becsülni a másikat. Úgy érezni ő az új családunk. És meg sorolhatnám... szerintem ez így jó.
2016. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!