Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P3tő Kriszx kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Lassan egy eve van barátnőm és az a problémám hogy azon veszekedünk hogy nem fogadom el ugy ahogy van. Nyelvpiercinget akar csináltatni de nekem az undoritó és visszataszito de nemérti meg es mindenkepp aztalarja hogy fogadjam el avval. Mit tegyek hogy lehet lebeszelni rola?

2016. jún. 2. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira akarja úgy is megcsinálja.

Egy párkapcsolat arról szólna, hogy egyenlően támogatjátok egymást. Ha ő akar valamit, akkor max a véleményed mondhatod el, de meg nem tilthatod, ő viszont számításba kéne vegye a véleményed és ennek megfelelően cselekedjen.

Senki nem hibás, és mégis mindkettőtök, ez elég komplex így. Jó válasz nincs a kérdésedre, max komprumisszumot köthettek.

Pl, én nagyon szerettem volna egy szép színes tetkót, de a barátom nem szerette volna, mert nem tetszik neki, ezért hosszasan beszélgettünk erről, több hónapig előjött a téma, nem minden nap, és úgy döntöttünk, hogy legyen egy minimalisztikus kicsi tetkó, ami éppen annyi jelentőséggel bír számomra, mint a nagy színes.

2016. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mind szép de nyelvpiercingbol mit lehetne kialakitani? Egyszeruen belso miatt szeretem baratnomet de fura lenne vele megcsokolnom is :(
2016. jún. 2. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értettem, hogy felvetheted, hogy ne nyelv pc legyen, hanem mondjuk ajak, vagy mellbimbó. :D
2016. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na mellbimbo xd de figyi 5 eve akarja de moat hozzamvagta h oruljek miattam nemlessz es bedepizett es itthagyott egy darabig
2016. jún. 2. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lehet a baj? Milyen hülye kérdés már. Nem illetek össze. Ő akarja, te nem. Ha úgy kell lebeszélni róla már rég rossz. Ha te nem tudod azzal együtt elfogadni szakíts. Megjegyzem én sem tudnám, szóval nem mondanám hogy benned van a hiba. Ha neki ennyire fontos, ha le is beszéled majd kitalal más hülyeséget.
2016. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül lemondott es boldog párkapcsolarban élünk jelenleg :)
2016. jún. 6. 07:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!