Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az eddigi kudarcaim miatt már nem is akarok randizni, megfelelni egy nő elvárásainak?

Figyelt kérdés

Egyszerüen már nincs kedvem újabb csalódáshoz,megalázáshoz!

Más is van,volt ilyen helyzetben?


2016. jún. 2. 17:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#9


Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat! :)

2016. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
71%-os hagyjuk inkább,Te is csak kötekedni tudsz, mint itt a gyk-n sok....
2016. jún. 2. 18:27
 13/28 anonim ***** válasza:
41%
Megértelek, a nők valami földönkívüli lények, egyszerűen nem lehet kiismerni egyet se igazán. Nem tudom hogy lehet közeledni hozzájuk, vagy mivel lehet felkelteni az érdeklődésüket. Nekem a kezdeti sikereim dacára, valahogy mindig megreked a dolog egy szinten, ahol már csak süllyedni lehet. Sok-sok elpocsékolt energia, a nagy semmiért. Komolyan, én is sokat agyalok rajta, hogy hogy lehetne kiiktatni a nők iránti vágyat az elmémből, mert csak totál lehangolttá, már majdhogynem depresszióssá tesz a téma. De mindenütt ott vannak a kis mocskok. :D Teljesen tönkreteszik az ember életét, már csak a puszta jelenlétükkel. :D
2016. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%

Teljes mértékben igazad van! Csak kötegszem, ezért adok neked tanácsot.


Nem az én életem sz..r, hanem a tiéd. Én megtanultam küzdeni, és amit kitűztem magam elé, azt mindig meg is valósítottam.

De ugyanez elmondható rólad? Kötve hiszem, különben nem ilyen lenne a felfogásod, mint amit a kérdés is tükrözz.


Plusz jó tanácsok: menj el a haverjaiddal szórakozni, járj a hobbidnak megfelelő csoportokba, ott is lehet ismerkedni.

2016. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Küzdeni,nőkért?

Akkor az a tanács hogy görcsösen ne akarj,most akkor melyik is a jó tanács???

Látod máris ellentmondás,ismerkedni,ismerkedni!!!

Állandóan bocs,nem vagy az esetem,ebből van elegem!!!!

2016. jún. 2. 18:35
 16/28 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk a csajozást extra nehéz szintre állították, mikor születtünk, ez van. :D

Jó lenne, ha újra lehetne indítani ezt az életet egy easy fokozaton. :D

Csak azt bírom akik easy-n vagy normálon tolják az életet azok okoskodnak nekünk, mit hogy kéne, aztán nem hiszik el hogy ez nálunk nem olyan egyszerű, mint az ő kis világukban.

2016. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Irok egy példát pl ez a Kucsera Gábor!

Elég csak megjelennie valahol és már a bugyik csúsznak le,ha vki nem kimondottan jóképü akkor bocs nem vagy az esetem!

Ha mindig ezt kapja az ember qrvára unalmassá válik.

2016. jún. 2. 18:45
 18/28 anonim ***** válasza:
15%
tanuld meg őket le szavazni mint én nehéz de ez van ma egy barátnő luxus cikk mert nekik a legjobb kell ha csak nincs két három gyereke és egyedülálló vagy kiélt vén asszony akkor már mindegy nekik.
2016. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok,és már nem is érdekelnek a nők,rájuk sem nézek az utcán se,csináljanak amit akarnak...

Úgysem érdeklem őket,akkor minek törjem magam feleslegesen?!

24/F

2016. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Látom jópáran vagyunk így!

A másik ami zavar,a nős férfiak az igazi trófeák a nőknek,ha elcsábithatják egy másik nőtől,feleségtől!

2016. jún. 2. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!