Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az eddigi kudarcaim miatt már nem is akarok randizni, megfelelni egy nő elvárásainak?

Figyelt kérdés

Egyszerüen már nincs kedvem újabb csalódáshoz,megalázáshoz!

Más is van,volt ilyen helyzetben?


2016. jún. 2. 17:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

"megfelelni egy nő elvárásainak"


Nálam itt szokta elvágni magát egy pasi. Nekem senki ne akarjon megfelelni, adja önmagát és hadd döntsem el, hogy kell, vagy sem. Mondjuk a siránkozó, kudarckerülő embereket amúgy sem szeretem, szóval plusz egy rossz pont.

Látod, az attitűdjeid miatt már esélyed sem lenne, pedig én nem a szépfiúkra bukom.

(A válaszom elméleti, már egy éve nem ismerkedem, lévén megtaláltam a párom, de amikor ismerkedtem, ezek a szempontok nagyon is fontosak voltak.)

2016. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült megtalálnom életem párját minden szempontból tényleg könnyen összejött nála minden randi stb... igaz rengeteg energiába és pénzbe is került mind e mellett csomó pali koslatott utána de lenyomtam őket :D Erre 4 év után az én hibám miatt elüldöztem magamtól.


Kezdhetek mindent előröl... Le kell győzni a kudarcokat csak azok tesznek erősebbé.


27/f

2016. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
# 22 Megéri a szenvedést a dolog? Én még nem jutottam el addig a szintig, hogy lássam a gyümölcsét, hogy valami boldogságot okozzon vagy nem is tudom, de már így is kezdek belefáradni.
2016. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
55%

Mutatja az itteni színvonalat, hogy a 21-es válaszadót lepontoztátok nullára. Pedig ő mondta meg a tutit. Igen. Ne a nők elvárásainak akarjon megfelelni, mert akkor kell a fenének. Egy puha, jellemtelen ember. A titok, hogy legyenek elvárásai saját magával szemben és azoknak akarjon megfelelni. Én is ilyen vagyok, ezért sokaknak arrogánsnak tűnök, mert nem érdekel a véleményük, de ezt várom el egy férfitól is. És szerintem minden normális nő azt várja el hogy legyen annyira férfi, hogy saját magának megfelel-és engem se akarjon formálni.


Amint változtatni kell, azon önmagadért kell. Nem a nőkért. Abban pedig, hogy "bocs, de nem vagy az esetem" semmi megalázó nincsen. Értem én hogy frusztráló ezt sokszor hallani,de ez egy teljesen ártatlan mondat.


Sokan nem tudtok ismerkedni. Azt hiszitek, odamentek vadidegen nőkhöz akik nem küldenek jeleket és azt majd igent mond nektek. Nem fog. Többnyire. Ezért jó dolog munkában, iskolában, hobbi tevékenységben, társkereső klubban, tanfolyamokon stb. ismerkedni. Beszélgetni anélkül, hogy "bepróbálkoznál". Esélyt adni a másiknak, odafigyelni rá és megkísérelni megismerni. Ha úgy tekintesz a nőkre mintha egy másik bolygóról származó lények lennének akiket nem értesz, nem is lesz soha senkid.

2016. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri,sőt igazán csak most tudom állítani, hogy megérte, hogy már nincs,legalább is nekem mert ha vissza gondolok az eltöltött szép időkre legszívesebben bőgnék mint egy kis pi*a. És ez hogy újra boldog legyek valaki mellett mindent megér. Persze rohadt nehéz találni olyan embert. De nem lehetetlen. Csak sok idő mire eljön a megfelelő. Persze kinek mi a fontos az életben... Akinek nem fontos egy társ az nem is fog küzdeni.
2016. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

# 25 De, ha visszagondolsz arra az időre, mikor még nem volt, úgy is megérte? Mikor még nem tudtad milyen. :D

Úgy evidens, hogy hiányzik, ha vége lett és jó volt, de azelőtt? :D

2016. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Pszichiáter segíthet. Vicces, hogy pont én reagálok, nekem udvarolt sokáig valaki, amikor komolyra fordult volna, meggondolta magát. Közölte, hogy ő már kiégett szexuálisan is, nem randizik, azóta sincs senkije. A fejébe vette, hogy biztos elhagyom egy fiatalabbért, izmosabbért meg nem is szeretem biztos, túl szép, fiatal vagyok hozzá. Persze sokáig kínoztam magam, hogy meghódítsam nő létemre, elhitessem vele, hogy előbb bántanám magam mint őt, de hiába. Bele fáradtam. Most ott tartunk, hogy néha rám ír én magamban szenvedek, próbálom felejteni. Nem vagyok kapcsolat függő, de ő hiányzik. Persze ezt ő biztos nem hinné el. Az ember akaratát, hitét nem tudod megváltoztatni. 26N
2016. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Gábor19... ***** válasza:
Élvezd az életet. A szingliségnek is sok előnye van, pl nem kell féltékenykedned, több pénzed és szabad időd van, nem kell a másik félhez alkalmazkodni, barmikor finghatsz egy jó nagyot otthon😀...
2019. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!