Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy a barátaim is fontosak?

Figyelt kérdés
Miért nem érti a barátom, hogy a barátaimmal is akarok lenni? Reggel találkoztam a barátommal, most délutánra is elhívott mondtam, hogy barátnőmnek megyek segíteni, de 7 fele tudunk találkozni, és akkor is lesz egy jó pár óránk. De ezen kiakadt, hogy neki én a barátainál is fontosabb vagyok és bármikor ott tudja hagyni őket és hogy multkor is barátnőm miatt nem találkoztam vele. Holnap is megyünk moziba es ma is talalkoznak.

2016. jún. 3. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggel, este, meg holnap... Az nem kevés.


Barátnőddel mennyit találkozol? Mert ha mondjuk többet, mint a barátoddal, az érdekes, de ha kevesebbet, akkor nem értem, miért akar letiltani róla.


A másik lehetőség a többes találkozó. Viszed a barátod is, meg a barátnődet is... ha kijönnek egymással.

2016. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Vagy gyerekes és önző ,vagy manipulatív, vagy mindhárom.
2016. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem irni, hogy nem jonnek ki egymassa, ismerik egymast sajnos:(
2016. jún. 3. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyílván az a baj hogy nem csípi a barátnőd.
2016. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak vele szemben ilyen, akkor valószínűleg tényleg azért, mert nem bírja. Ha máskor is így viselkedik, akkor egy birtoklómániás ember, ráadásul manipulálni próbál téged, érzelmileg zsarol. Egy hosszas beszélgetést megérdemel a dolog.
2016. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!