Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mi történt? :/

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz az évfordulónk a hónap végén, és eddig minden happy volt.. Tegnap is beszélgettünk, mondta hogy kicsit rossz a kedve, de ennyi.. Erre ma írt reggel egy sms-t, hogy egyedül szeretne lenni, és hogy ne is keresem meg ne hívjam, meg semmi.. Vajon tettem valamit, amiröl nem tudok? Vagy az a baja, hogy megyek a Balcsira nővéremmel, és ő nem tud jönni? Mert szerettem volna ha ő is jön, de azt mondta, hogy nem tudja finanszírozni, mert hó végén kap fizut. De mondtam neki, hogy nem baj, majd én fizetem és ő majd visszaadja.. Ez nem tetszett neki, de akkor megbeszéltük, hogy nem bánja, ha egyedül megyek.. Akkor most mégis? Vagy ez mi? Nem értem.. Kérlek, valaki elmagyarázná? :((


18/L


2012. aug. 12. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elmondom mi a teendő. Valószínűleg történt vele valami amiről nem akar beszélni. Hagyd egy picit, ne keresd, érezd jól magad, és szerintem jelentkezni fog. Az is lehet hogy az érzései valamiért hirtelen megváltoztak, esetleg egy másik lány került a képbe, de ezt nehogy felhozd neki. Hagyd.. majd jelentkezik.
2012. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egy másik lány? basszus..
2012. aug. 12. 11:19
 3/13 A kérdező kommentje:
De megfogadom, amit mondtál, köszi:))
2012. aug. 12. 11:20
 4/13 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni...ha eljön az ideje úgyis beavat...
2012. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit szerintem is, előbb utóbb csak lép valamit!
2012. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azt irta most sms-ben, hogy vigyázzak majd magamra, és ha hazajöttem beszélnünk kell.. Jézus Máriám! a frászt hozza rám!!! :(( hiszen nem is veszekedtünk, minden rendben volt.. ?!
2012. aug. 12. 12:00
 7/13 anonim ***** válasza:
viszont ez már jót nem sugall....én kiszedném most belőle az tuti hogy mi van :S
2012. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kleo25 ***** válasza:
mielőtt elmész beszélj vele én is csak ezt tudom tanácsolni.
2012. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem gusztustalan, hogy arra megy rá, hogy az egész "nyaralás" vagy mi alatt ne érezd jól magad, és azon agyalj, hogy mi a szarról akar veled beszélgetni.

elég radikális megoldás, de én megmondanám neki, hogy van x napja, hogy beavasson a dologba, vagy felkészülhet rá, hogy IGAZÁN jól fogod érezni magad balcsin, és nem fog meghatni, hogy elvileg kapcsolatban vagy.

önző fajtája

2012. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Csimi88 válasza:
Van már valami fejlemény?
2012. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!