Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha már kezdünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már kezdünk elhidegülni egymástól?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal és az utóbbi 1 hónapban eléggé rossz lett a kapcsolatunk. Kevesebbet találkozunk, kevesebbszer beszélünk, ritkán mondja már, hogy kicsim, szerelmem.. stb Én is érzem, hogy már nem olyan szenvedélyes az egész, de nem akarom elveszíteni, mert nagyon szeretem. Főleg, hogy most nyáron akarunk összeköltözni, félek nem tart majd sokáig. Felhoztam már neki, de azt mondja, hogy többet kell dolgoznia, ami igaz is, de akkor is úgy érzem, hogy nem csak az a gond. Mikor éjszakás akkor csak 1 óra hosszát tudunk egy nap találkozni, mert én pedig nappal dolgozok mindig. De a héten is volt, hogy tudtunk volna talizni, de ő láttam, hogy a cukrászdában kávézott a haverjával, amivel nincs is gond, csak nem szólt, hogy most nem ér rá.

2016. jún. 4. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy év alatt meguntátok egymást?? Az komoly.
2016. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szergej55 ***** válasza:
Akkor ennek annyi.
2016. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érzed Te is, hogy ennek vége lesz. Én nem húznám tovább a dolgot.
2016. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele komolyabban. Csináljatok erre a dologra egy kis időt. Kérdezd meg tőle hogy mit szeretne a jövőben veled? Hogy szeret e még? El tudom hinni azt is hogy a fáradság miatt ilyen az ember. Apukám sokszor volt éjszakás és így anyával ritkán találkoztak mert ő is nappal dolgozott. Apa ilyenkor nagyon ki volt ütve. Nem sok kedve volt semmihez ha hazajött ment is aludni. Ez nagyon fárasztó ha egymás után több alkalommal van és árt az egészségnek is. Minden sestre ezt vele kell megbeszélned. Legyél vele komoly és határozott aztán majd látod rajta hogy mikor is mondd igazat. Sok szerencsét remélem ez csak az éjszakai munka miatt lesz :)
2016. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sietnék az összeköltözéssel, sőt!
2016. jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!