Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanába nem jövünk ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanába nem jövünk ki a barátnömmel. Az utobbiakban angyon sokat veszekedtünk. Mit csináljak? Egy kis eligazítás lent!

Figyelt kérdés
Barátnömmel az utobbi hetekben veszekedtünk, majdnem minden nap történt valami amibe belekötött és összvestünk. Legutobb leöntöttem véletlenül vizzel, ez volt a vita oka. Bocsánatot kértem tölle, mondtam neki h sajnálom... de nagyon mellre szívta. Nem akarok vitatkozni inkább engedtem nagyon sokat az elején, de hát nem bírtam mostanába és én is kikeltem magamból. Hívtam h találkozzunk először megnézte h lesze vmi parti és ha nem volt csak akkor jött ki... Elég sokszor eljárt bulizni. A hozzá állásán szeretném ha változtatna, nem értem magáért. Szeretem őt nagyon, de ő kevésbé engem és néha ki is mutatja, mostanában leszart. Probáltam a kedvébe járni, kedveskedni, de semmi hála. Önző... mert elmentem bulizni és összevesztünk h én elmentem, de ha ő elemgy én megsem szolalhatok. Olyanokat mondd néha h csak nézek :| mindent a fejemhez vág, álandóan vitázni akar... anyi dolog van még amit lerhatnék... mit tegyek?
2010. ápr. 11. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Minek vagy egyáltalán vele??

elég türelmes vagy...

meg ah tudod h nem szeret???

buta...



16/L

2010. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el magadhoz, ültesd le, és mondd el neki a problémádat. Azt is, hogy nem akarod elveszíteni őt, de nem jó ha állandóan veszekedtek. Normális felnőtt emberek módjára beszéld meg vele. Egyébként hány évesek vagytok?
2010. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igaz igaz... de viták végén mindig lesz vmi baja és én mindig megbocsájtok... és ha együttvagyunk akkor az a legjobb!
2010. ápr. 11. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:

mintha csak a saját gondjaimat olvastam volna...énis ugyanígy vagyok csak épp lány:/

sajnos nem könnyű ez, beszéld meg vele, hogy neked ez így nagyon nemjó és hogy miért szítja mindig a vitákat...netán ezzel aakr elkergetni magától...? mert akk jó úton halad..

2010. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
xD én is gondolkoztam jol elverni : D én 18 ő 16
2010. ápr. 11. 20:12
 6/10 A kérdező kommentje:
hát h ha elkar veszíteni.. akor nagyon jo uton halad
2010. ápr. 11. 20:13
 7/10 A kérdező kommentje:
élőbe mikor meg akarjuk beszélni, csak én beszélek ő hallgat vagy röhög vagy nemtudom vagy szerinted? probálok egyenesen haladni
2010. ápr. 11. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ő nem érzi ,hogy baj van veletek és nem is akarja megoldani .... Magamból kiindulva: amikor szerelmes vagyok,akkor igyekszem megmenteni a kapcsolatot; amikor csak szeretem a másikat,akkor inkább őszintén elmondom neki a dolgokat...A te barátnőd egyiket sem csinálja.Lehet,hogy ezeket a veszekedéseket is direkt csinálja, hogy te szakíts vele.Mondd meg neki ,hogy mi a bajod és kérj 1 hét szünetet.Ha utána sem lesz normálisabb, akkor jobb hagyni.
2010. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen szakítást akar provokálni.
2010. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudtad, milyen. Ha ennyire megéri, ne panaszkodj, hanem nyelj tovább.
2010. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!