Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ritka találkozás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ritka találkozás miatt érzem ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két éve élek komoly kapcsolatban, soha nem veszekedtünk még, ha probléma merült fel megbeszéltük és orvosoltuk. Én most fogok érettségizni, a barátom ezt szem előtt tartja, mindig mondja hogy tanuljak, az most a legfontosabb. Meg amúgy sem tudunk minden nap találkozni. Mindennél jobban szeretem DE. Mindenkinek van egy legjobb barátja, az enyém fiú. Már 10 éve legjobb barátok vagyunk. Régebben volt hogy ő szeretett engem, aztán én őt de ezekből kimásztunk. Minden nap beszélünk, plusz ha suliba megyünk együtt megyünk szóval minden nap találkozunk. És most lehet hogy érzek valamit. Ez csak annak tudható be hogy szeretethiányom van meg törődésre van szükségem, vagy lehet más is? Nem tudom eldönteni, mert nem lennék képes otthagyni a páromat, mert szeretem. Viszont egyikük nélkül sem tudnám elképzelni az életem....igazából csak arra lennék kíváncsi más is járt már így? Ti mit tettetek? Nem szeretnék beszólásokat meg kioktatást,így is a padlón vagyok!

18/L



2016. jún. 7. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En hagynek egy kis idot a dognak. Most fogsz erettsegizni, egy csomo ujdonsag, valtozas var, szeptembertol valoszinuleg fosulis leszel, vagy elkezdesz dolgozni, uj varosba, de legalabbis un emberek koze kerulsz. Lehet hogy a baratoddal ke esebbet lesztek majd kapcsolatban, a paroddal pedig tobbet. Lehet, hogy rajosz, hogy boldog vagy attol, hogy a paroddal tobb idot vagy egyutt, de az is lehet, hogy arra josz ra, hogy nem is olyan jo vele, es hianyozni fog a baratod. Ugyanakkor lattam mar foiskola alatt nagyon szoros ferfi- no baratsagot, napi jellegu kapcsolattal, kozos programokkal, egy idoben a jaras is tema volt, de vegul nem lettek egy par, csak nsgyon jo baratok, ez a baratsag viszont miutan dolgozni kezdtek ugy megszakadt, ahogy senki se gondolta volna. Egyszeruen nem hianyoznak egymasnak. Szoval sokfele kimenetel lehetseges.

Addig is probald atgondolni, mi mindent szeretsz a parodban, mi az ami zavar, probalj tobb idot tolteni vele, es gondolkodj el, lenne e jovoje annak, ha a jo baratod lenne a parod.

Nagyon fiatal vagy meg, ne gorcsolj ra, siman meglehet, hogy egyikuk srma nagy O szamodra.

2016. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikusan olyan helyzet, amire rajtad kívül senki sem tudhatja a választ. Neked kell tudnod, hogy melyik fiú iránt mit érzel. Ha még mindig felmerül benned, hogy a legjobb barátod iránt érzel valamit, akkor semmiből sem másztatok ki.


Én is voltam hasonló helyzetben, bár mi nem ismertk egymást 10, csak 4 éve, de ugyan ez a csiki-csuki helyzet volt. Azt nem értem, hogy miért nem jöttetek össze, ha mindkettőtöknek vannak (voltak) érzései a másik iránt? Mert mi így döntottünk, és igen rövid idő alatt kiderült, hogy teljesen offos a dolog. Pár hónapig próbálkoztunk helyre rakni a barátságot, de az érzéseink sajnos nem változtak, hiába derült ki, hogy párkapcsolatban nem működnénk. Így az egyetlen logikus lépés az elköszönés volt. Nagyon nehéz meglépni, de azóta sokkal könnyebb. Néha váltunk pár szót, hogy minden rendben van-e, de ennél mélyebben nem megyunk bele. Mindketten boldogok vagyunk mással.


Szóval, ha felhőtlen kapcsolatra törekszel, próbáld meg kizárni az életedből a másik srácot, legalább egy időre. Mert szerintem ez a probléma forràsa, nem az, hogy a barátodat ritkábban látod.


F/24

2016. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem jöttünk össze, mert amikor ő szeretett belém, én nem éreztem semmit. Mire kiheverte ezt a dolgot én szerettem belé. Elég ironikus.:D de köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 7. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Növeli, ki elfedi a bajt... nem vagy egészen őszinte magadhoz:

",így is a padlón vagyok! " - akkor jóval többről van szó, mint: "És most lehet hogy érzek valamit"


Beleszerettél, de hűséges is szeretnél maradni, az meg nem megy, ugye?


De próbálj inkább az érettségire koncentrálni, mert azt tűzted most ki célul.

2016. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, az azt hiszem betalált.:sss Legyen meg az érettségi, aztán meglátjuk:)
2016. jún. 7. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!