Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat zavarja, hogy sokkal erősebb vagyok nála, mit tegyek?

Figyelt kérdés
27 nő vagyok! Több, mint 10 éve többfélét is sportoltam( súlyemelés, lovaglás, futás, úszás, lovaglás....). Ennek látványos izomzat és a 165 cm magasságomhoz társuló 71 kg lett az eredménye. A 29 éves párom egész életében (gyerekkorunk óta ismerjük egymást) próbált valamit sportolni, de sosem ment neki. A genetikája sem a legjobb. 197 cm és csak 65 kg. Szegény nagyon sovány és gyönge, de én őt pont így szeretem, de őt ez a különbség köztünk nagyon zavarja. Erre csak rátesz egy lapáttal, hogy ha az utcán együtt sétálunk, kiröhögnek minket. Bevásárláskor is mindig én cipelem a nehezebb táskákat, de a páromat ez is zavarja. Hogyan lehetek gyengébb, vagy legalább hogy adjam le magamról ezt az izomzatot?
2016. jún. 8. 11:26
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A fittséget elveszíteni könnyebb mint megtartani.

De ezzel a helyzettel hosszútávon úgysem tudsz mit kezdeni. A párodnak kéne éretten hozzáállnia ehhez a helyzethez. Kb mint az alacsony férfi-magas nő páros, ahol a férfit kezdi el zavarni, hogy magasabb a barátnője.


De az nem megoldás, hogy te építed le magad. Egy kapcsolatban fejlődnie kell a feleknek és nem visszamaradni. Ha ez utóbbi következik be, akkor te nem leszel boldog.

2016. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmit nem kell tenned. Neki kéne, vagy gyúrni vagy elfogadni a helyzetet.
2016. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Segits neki sportolni. Jarjatok egyutt futni vagy, amit mindketten szerettek. Cipekedesnel: nagy csomagja legyen neki is: wc papirokkal, zacsikkal megtoltve csupan. Vagy vigyetek borondot: azt tudja huzni.

Addig: viselj picit bovebb cuccokat, amik nem hangsulyozzak az izmaid. Nalunk is ilyesmi a helyzet: hosszujju ingben es hosszu naciban nem latszom olyan izmosnak. O meg a kis polojaban izomtalanul teng leng mellettem.

Ha kocsival jarnatok, az is megoldas. Vagy vasarolj be egyedul. En is ezt szoktam.

N

2016. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Probald kikerulni az olyan helyzetekrt, ahol kielezodnek ezek a kulonbsegek. Amig epp egyutt mentek vhova , jatszd el a not. Ruzs, hosszu haj. cipelni ne kelljen.

N

2016. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy, ha le akarod adni az izomzatodat. Megszereztél valamit, amit csak kemény munkával lehet, és most más kisebbségi komplexusa miatt el akarod dobni??
2016. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

+1 arra, hogy ne te lépj vissza, hanem ő lépjen előre. Én is voltam hasonlóan vékony (most sem vagyok sokkal több kb ugyanolyan magassághoz, mint ő), de soha eszembe nem jutott volna mást visszahúzni az én sikertelenségem okán sem ebben, sem másban. Fel sem tudom fogni a visszalépős hozzáállást.

24/F

2016. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az erőnlétedet ne akard leadni. Inkább a párodnak segíts olyat találni, amivel ő is behozhatja a lemaradását. Kétlem, hogy mindent kipróbált volna. Ha meg az akaraterejével, kitartásával van gond, az más tészta.
2016. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kenzo Tenma ***** válasza:

És már nem edzel? Mert akkor az izom lemegy azt garantálom. Ha az izom nem kapja meg a terhelést amiért létrejött, akkor a szervezet leépíti, mert feleslegessé válik a fenntartása.


Egyébként kéne egy étrend a barátodnak, valamint nem ártana elkezdeni edzeni és tömeget pakolnia magára. Igazából ez akarat kérdése, gondolom nem debil a barátod és fel tudja fogni, hogy ez rajta múlik. Ha zavarja, akkor tegyen érte, hogy változzon. Olvassa el a sárga kapszulát, ami egy rövid iromány, de jó alapot ad a testépítéshez. Persze a testépítés alatt most nem arra kell gondolni, hogy ő húde izmos lesz, mert koksz nélkül senki nem lesz az.


Ez a próbált valamit sportolni meg nem pálya. Mi az, hogy próbált? Neki kell állni aztán szét kell nyomni mindent. Persze megértem, hogy valaki gyenge jellem és elvan úgy, de akkor ne tessék siránkozni meg csodálkozni. Elnézést, ha esetleg túlzottan vulgáris voltam, de nem tudom megérteni azokat akik várják a sült galambot. A célokért tenni kell, nem pottyannak az ölünkbe.

2016. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
0%
Amúgy meg diéta és aerob edzés, ha fogyni akarsz. 71 kg nem optimális 165 cm-hez. Főleg, hogy biztos vagyok benne, hogy ez ilyen 30%-os testzsír mellett van neked kb.
2016. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor Te még most is sportolsz kérdező?

Ha egy hetet kihagyok már látszik a testemen, hogy tunyultam.

Szerintem ha szetetitek egymást akkor szépen, magabiztosan kihúzzátok magatokat és nem bújtok el mások vizslató szeme elől hanem nagy ívben lesz@rjátok.

2016. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!