Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig az van amit ő akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig az van amit ő akar, de csak is az! Jól van ez így?

Figyelt kérdés

5 ève tart a kapcsolatunk.Van egy három èves kisfiunk.

Mostanában a párom kifordult önmagából.

Nem is ismerek rá!


Bunkón szól hozzám ,parancsolgat ès nagyon bekèpzelt lett.

Ès amit a legjobban idegesít az az hogy mindig az legyen amit ő akar.

Èszre sem veszi vagy nem is akarja észrevenni.

Itt gondolok arra hogy soha sincs olyan közös program, amit èn is szeretnèk csak az amit ő akar.Ha ő oda akar menni, akkor odamegyünk és kész.


De minden hètvègèn?

Mindig mikor van ideje?

De ez csak egy példa a sokbol mèg sok mindenre így kivetítő ezeket az akaratjait.


Tegnap is feltöltött,felrázott pedig nem èreztem magam jól ,hogy menjünk vele megint oda ahová ô akart...


Na be is telt a pohár mert mr egy fèlèves is vagy több hogy ez megy.

Azt mondtam hogy nem megyek ès elment egyedül.A gyereket hívta de azt mondta anya nélkül nem megy.

(Bár ezt nem hallotta)

De az idő is esőre állt,vihar közeledett.(a fiúnk fel a vihartól)

Úgyhogy egyedül ment el ,este jött.Már akkor nem is köszönt nekem .Mondjuk akkor se mikor elment,csak előtte beszèltünk nekem de most mr tudom csak azért hogy újra rám erőltesd az akaratát.


Most nem is beszèlünk.Kettőnk közül èn nem tudok sokáig haragot tartani most mègis nagyon haragszok rá, ès nagyon fáj amiket csinál.


Ès jönnek a marcangoló kèrdèsekbe:

-Már nem szerezhet?hogy csak elvárja,de adni semmit sem ad.

-Èn ès a fiunk már nem számítunk?

-Èn vagyok a túl önző?


Ti mit tennètek?

Ez a nem beszèlek veled állapot sem jó nekem sem ès a kisfiúnknak sem, ès nem megoldás.

Beszèljek vele?

De mèg ő haragszik rám amiért tegnap nem mentünk vele...


Nem is èrtem kicsit belefáradtak ebbe úgy èrzem hogy boldogtalan vagyok.

Szeretni szeretem a páromat ezek ellenère , ès nem ott hagyni és elfutni a problémától akarok..hanem megoldani,, visszakapni azt az embert akinek számítottunk...


2016. jún. 10. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj, de ideért a mentő, mire elolvastam. Ha hazaengednek véleményezek, de eltarthat, mert kikapartam a szemem es az agyam ettől a szövegtől.
2016. jún. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Beszèljek vele? -Igen

Lesz egy hosszú monológod, hogy hogy érzed magad. Lehet neki fel sem tűnt, hogy így viselkedik. Ezt így elmondod neki, megkéred, hogy a véleményét mondja el a hegyibeszéded után.

2016. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok hogy soknak csak női szeszèly vagy hiszti ..amit leírtam de ebbe több van.

Lehet jobb lett volna nem kiírni.😞

De még akartam osztani problèmám.


Elsőnek üzzenèm ne haragudjon rám nem akartam untatni. Vagy feltartani.

A második nak pedig köszönöm beszèlni beszèlek vele...

2016. jún. 10. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!