Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan aki kilépett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki kilépett a kapcsolatból mert a párja azt mondta a házasság csak papír?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 06:15
1 2
 11/17 omba ***** válasza:
72%

Nem kell ebben mindenkinek egyetérteni, én inkább házasságpártiként azt mondom, ha "csak egy papír" - akkor miért na biztosítanám ezt is a kedvesemnek... kevéssé macerás, mint fél 6-kor kávét főzni neki napról napra :D


De inkább az az érdekes, hogy ez pont elég nagy vízválasztó egy kapcsolat jövőjét tekintve, ebben sem lehet semmiféle kompromisszum, ugyanúgy, mint a gyerekvállalásban.

Szóval tényleg jó ezt előre tisztázni, kinek fontos, kinek nem?

2016. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló a kérdés, bár itt a pasi álláspontja menet közben változott


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljegy..

2016. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha szerinte a házasság csak egy papír, de elvesz mert nekem fontos, akkor nem hagynám el. Nem különösebben érdekelne, hogy neki ez nem fontos. Ha pedig nem akar házasodni soha, akkor igen. Viszont én ezt még a kapcsolat elején tisztázni szoktam, így nem is futottam bele abba, hogy évekig csak a hitegetés megy.
2016. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom van- itt köztünk aki vizsgázik, de ma nekem kettő is volt, mind a kettő ötös lett :)
2016. jún. 11. 20:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Grat!

(az asztal másik oldaláról :D)

2016. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. jún. 12. 08:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Nemtudom.. A gyerek tema jobban felkavarna ha azt nem akarna.
2016. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!