Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ha látnátok hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha látnátok hogy egy férfi veri a barátnőjét a nyílt utcán közbeavatkoznátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 14:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ő magánügyük, miért kéne közbelépnem?! És egyébként is a barátnő arra van, hogy birtokoljuk, akár a rabszolgánkká is tehetjük :D
2010. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ő ugyanígy gondolja.. Nekünk nőknek újra és újra csalódnunk kell ebben a hímsoviniszta férfi társadalomban..:(
2010. ápr. 12. 14:41
 13/32 anonim ***** válasza:

hmm.. igazából ez elég komoly kérdés.

olyan szempontból, hogy az ő dolguk nem igen kéne beleavatkozni..

viszont néha mégis közbeavatkoznék szívesen.

2010. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Biztos nem avatkoznék közbe, mert semmi közöm hozzá az ég világon és nem ismerem a körülményeket sem. Aki meg közbe avatkozna az majd magyarázkodhat a rendőrségen miért támadott meg és vert félholtra egy ismeretlen embert.

Mondjuk legalább majd keménykedhet az előzetesben vagy a férfi rokonainak, ismerőseinek amikor majd őt kapják el, hogy miért és milyen jogcímen pofázott bele más dolgába.

Vagy hívja a rendőrséget vagy szépen csendben sétáljon tovább, mert majd őt is elkapják aztán megnézheti magát.

Ráadásul a nő kitudja mit tett amiért verekednek az utcán, de nem lehetnek értelmes emberek, hiszen a nő nem 100-as ha "szarrá verlek erős pistát" választotta párjának a férfi sem 100-as hogy egy hisztis vagy csalfa pics@t választott. Szóval éljenek boldogan:))

2010. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
A teljes történet a következő, már egy éve együtt vagyunk, de olyan mintha egy rabszolga hajcsárral lennék, nem a szerelmemmel.. Nemmerek átmenni hozzájuk és ott szakítani mert akkor garantáltan összeverne. Barátnőm szerint az utcán nem esne nekem, de tudom hogy igen. Nem szeretnék mást is belerángatni, és hogy másnak baja essen belőle, csak kíváncsi voltam hogy más férfiak hogyan reagálnának egy ilyen szituációban.
2010. ápr. 12. 14:56
 16/32 A kérdező kommentje:
Az egy év alatt szép lassan bontakozott ki hogy ő milyen is valójában. Kicsit hírtelen ember és már a miatt is kapok tőle, ha véletlenül a derekam kilóg egy ruhából. De ebben igazad van, semmi képp sem szeretném ha bárkinek baja esne e miatt. Csak már végső kétségbeesésemben nem tudom mit kéne tennem. Különben sem várom el senkitől, hogy az ő agybaja miatt baja származzon a helyzetből, csak érdekelt a kérdés férfi szemmel..
2010. ápr. 12. 15:00
 17/32 anonim ***** válasza:

Szakíts telefonon vagy sms-ben vagy e-mailen. Aztán változtasd meg az elérhetőségeidet és szólj apukádnak, testvérednek vagy néhány erős fiú barátodnak. Ha zaklatna fenyítsék be.

Azért remélhetőleg nem annyira pszichopata a párod, hogy ennyire elfajuljon a dolog.

2010. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha ismerem a csajt akkor odaállnék megkérdezni mi van itt. ha nem ismerem nem hiszem...
2010. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Ez elég durva helyzet, de arra ne számíts, hogy bármi segítséget kapsz idegen "férfiaktól".

Mint itt is láthattad, a "férfi", mint olyan, már régen kihalt faj. Természetesen az IGAZI férfiakra gondolok, nem a sok kis genetikai mutációra akik például itt is felvonultatták magukat páran.

A "ha megcsalta a pasit én is adnék neki egyet" típust szóra sem méltatnám. Max annyira, hogy kerültek volna inkább a gumi spermazsákjába.

A "semmi közöm hozzá" típus sem sokkal jobb, miért ne lenne köze ahhoz bárkinek, ha egy "férfi" üt egy gyenge nőt??? Ez nem elég? (jójó, hülye kérdés, előbb leírtak miatt, ugyebár). Tovább inkább nem is részletezném a dolgot. Szerintem beszélj egy-két rokonoddal, biztos van köztük nagyobb darab hímnemű egyed, kísérjenek el, mikor szakítasz.

Ha pedig utána lenne valami megtorlás a részéről, legalább lesz jogalapod feljelenteni.

2010. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Igen sajnos manapság a "férfi" ritka mint a fehér holló..:/ A válaszolók jól példázzák.. Köszönöm a hasznos tanácsot, igyekszem megfogadni, csak eddig titkoltam a családom előtt, és még nem készültem fel rá hogy elmondjam nekik. Köszönöm hogy írtál!:)
2010. ápr. 12. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!