Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ha látnátok hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha látnátok hogy egy férfi veri a barátnőjét a nyílt utcán közbeavatkoznátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 14:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Kedves ma 17:26-os válaszadó. Te odamennél szétvernéd azt a palit? Ha igen, valszeg neki is vannak barátai rokonai. Akkor mit szólnál, ha öten körbevesznek, és elbeszélgetnek veled az öklük segítségével. Te is hirtelen a genetikai selejt csoportjába sorolódnál be. Én verekedésnél max a rendőrséget hívnám ki. Amúgy ismeretlen ember, 1. Ki tudja hord-e fegyvert? 2. Nem lesz elég ideges, ha beleszólok dolgába, hogy használja is? Ezért a rendőrséget hívnám. Nem játszom a hős lovagot, hogy esetleg halott lovag legyek.
2010. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Hehe, én aztán tuti nem, ugyanis lány vagyok. :)

Amúgy meg eddig mintha a "kihívnám a rendőrséget" lehetőségét sem írta volna senki, mert még ennyire sem sz*rják le, ha egy vadállat ütlegel egy nőt. Ennyit erről.

2010. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ja, igen, 17:26 voltam amúgy.

És még annyi, hogy genetikai selejtnek születni kell, mint az a válaszadók 70%-áról ez le is rí...

2010. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

20:56-os én írtam a rendőrséget, szóval máskor figyelmesebben olvasd el a hozzászólásokat!

A válasz megírásának időpontja: ma 14:54-es voltam.

2010. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Jójó, bocs, hogy a sok "értelmes" hozzászólás után nem volt kedvem szóról-szóra végigpásztázni mindegyik aranyköpést...istenem...
2010. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
De jó, hogy fel tudtál hozni egyetlen, nagyon "komoly" érvet ellenem :D XD
2010. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A 17:26-nak. Könnyű nőként dumálni hogy nem vagyunk férfiak, nőként. Tudod amúgy hogy megy a férfiak között? Kaptál már egy kétajtós szekrénytől egy istenes sallert? Azért nem úgy van az, hogy csak úgy odaállsz játszod a hőst, aztán esetleg szétver. A nő meg köszi és továbbáll, esetleg majd eszébe jut vannak még hős lovagok. És a hős lovag a maradék fogával örül, hogy igen szétverette magát egy nőért. És megfelelt annak a nőnek akivel utána többet nem fog többet találkozni.
2010. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Jaj, ti szegény férfiak...ohhohhh(elmorzsol néhány könnycseppet a szeme sarkában).Nem azt mondtam,hogy elő kell rántani a kardot és nekirohanni az ellenségnek, de a "teszek valamit ellene" (akármit) és a "pont lesz*rom" között azért óriási különbség van.

És az itt válaszadók 90%-a utóbbi kategória.Sajnos a hímek többsége is...na ez itt a baj. Emellett meg vicces, hogy pont ma láttam ékes példáját (újfent persze) annak, amiket itt leírtam. Mármint, hogy ritka az igazi férfi. Buszon utaztam, felszállt egy nénike, alig bírt járni. Persze ki más adta volna neki át a helyet, mint én (nőként), nem mellesleg útba esik ide egy kollégium és délutánonként rengeteg srác utazik ezzel a járattal, dehát miért is mozdulnának meg ugye...de a csúcspont még nem is ez volt. Mikor a néni megpróbálkozott a leszállással, ami ugye nehezen ment neki, nem ám a sok terpeszkedő pasi állt fel őt lesegíteni, hanem egy terhes(!) nő. És hogy a dolog még szebb legyen, mellette, ugyanannál az ajtónál három "férfi" is leszállt. Úgyhogy távolról sem a hősies "megveretem magamat" tettekről szól ez a dolog.

2010. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Jah, és csak annyi, mert ez ugye még kapcsolódik is a témához: én szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, de rengetegen kapnak bazi nagy sallert kétajtós szekrényektől nap mint nap. NŐKÉNT. Ennyit erről.
2010. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

szegény nő ohhhhhhhhhhXD bene szarjak :D ikkáb foglalkoz a letört mükörmödel egy nőt sose ütnek ugy meg mind egy férfit hidd el

a férfit ha megakarják verni könyörögnije kell hogy a tökét ne zuzák szét nektem miért kell könyörnötök ne eröszakoljon meg ti még sexet is kapto azt sirtok-_-

2010. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!