Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy gond az, hogy párom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond az, hogy párom van, de egy csomószor más jár az eszemben?

Figyelt kérdés
Párommal több éve együtt vagyok, egy nagy hullámvölgyet leszámítva nagyon jó a kapcsolatunk, az a hullámvölgy viszont alaposan megviselte a kapcsolatunkat. Mostanában nagyon igyekszik lenyűgözni engem, szinte mint az elején, magamon viszont azt veszem észre, hogy ellustultam, nem igazán érdekel, mit csinál. Egyre többet van az eszemben viszont az a fiú haverom, aki abban az időben mellettem volt, és segített átvészelni a nehéz napokat ( nem volt köztünk semmi ). Minden áldott nap keres, érdeklődik, persze főleg felőlem, bókol, stb. Nekem ez nagyon hiányzik. Párommal tényleg minden rendben, nem is akarnám lecserélni őt, de aggódom, hogy teljesen jól van-e ez így? Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi lett, hogy oldottátok meg?

2016. jún. 11. 23:08
 1/4 cukilányka 0.0 ***** válasza:

Addig jó, amíg nem máshol jár benned. :P


20L

2016. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fish1 ***** válasza:
100%

Nem lehet olyan nagyon jó az a kapcsolat, ha nem érdekel, hogy mit csinál és más pasira gondolsz.

Vagy hagyd ott a srácot, vagy hozzátok rendbe a kapcsolatot és a másikat felejtsd el, mert ez így nem korrekt.

2016. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Neked nem valo komoly kapcsolat. Sok ilyen ember van de maguknak sem latjak be. Az teny, hogy ulyen erzesek mellett biztos lehetsz abban, hogy nem az igazi van melletted. Legyel ujra szerelmes es ne felj a valtozastol, hidd el, konnyebb mi t gondolnad. Ne elj hazugsagban es a sajat felelmeidben. Tedd fol magadban a kerdest: azert vagy egyutt a jelenlegi paroddal mert faj belegondolni hogy valaki massal lefekszik? (hisz nyilvan ha nem lennel vele ez elobb utobb megtortenne). Ha erre igen a valasz, akkor eloszor magadon segits, aztan lepj tovabb. Hajra.
2016. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felkene dobni a kapcsolatot. Nem felaadni egybol. Minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek. Nalatok lehet h.ez a masodik. Nem mindegyik ugyanolyan.
2016. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!