Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van baj vele?

Figyelt kérdés
a parommal 2 eve vagyunk egyutt,de ahogy tellik az ido egyre jobban eszreveszem hogy valami baj lehet vele idegileg.mintha 2kulombozo szemely lenne.ha mindenben a kedvebe jarok akkor jol megvagyunk.ki is mondja meg mutatja hogy szeret naponta tobbszor is.meg udvarias mindenkivel.azt persze elvarja hogy en azt tegyem amit o akar,meg valtozzak erte,de ha en kerek valamit akkor mintha azert se csinalna.meg ha en hibazok valamibe,vagy valamit elfelejtek pl.akkor mintaki nem normalis uvolt meg a kezeit csapkodja az arcom elott.meg ha rossz kedvem van azert is belemkot,es persze akkor ingerult leszek,akkor meg a hangsulyomba is belekot.es akkor meg nagyobb balhet csap.de ha meg en szolok neki valamier,vagy ha megbant valamivel akkor is ordit meg ugy hozza ki hogy miattam van minden meg en vagyok a hibas.meg olyankor elmond minden patkanynak,hulyenek stb...en meg ha alapbol veletlenul karomkodom akkor elvarja hogy bocsanatot kerjek.a csaladtagjaival is olyan aprosagokon szokott kiakadni hogy rossz nezni.ha meg az utcan kiabal,akkor is azt mondja hogy en kiabaltatom.pedig rosszat nem mondok csak hogy fejezze mar be,meg nyugodjon le.h akarmi miatt ideges vagyok azer is belemkot hogy viselkedjek.es ha latja hogy feszult vagyok direkt huzza az idegeimet.pedig nem vagyok idegesito,csak ami zavar azt a szemebe mondom.de azt se birja elviselni.mas is mondta hogy van baj vele.

2016. jún. 12. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Beteg ember.
2016. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van.
2016. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beteg ember, és alapvetően verbális bántalmazásban élsz mellette. Lehet, hogy így marad, lehet, hogy később ütni is fog. Kérdés, meg akarod-e várni ezt.


A fenyegető viselkedés (a kezeit csapkodja az arcom elott), a másik szabályozása ( belemkot hogy viselkedjek), hibáztatása (ordit meg ugy hozza ki hogy miattam van minden), szidalmazása (elmond minden patkanynak,hulyenek), megváltoztatása (elvarja hogy en azt tegyem amit o akar,meg valtozzak erte) mind-mind a bántalmazó kapcsolat tünetei.


Nem rajtad múlik, hogy ő ilyen. Ha a kedvében jársz, persze kedves ő is, de ennek is csak egy célja van az ilyen embernél: hogy amikor rájön a hoppáré, akkor elhitethesse veled, hogy az a te hibád, és nem az ő önuralmának a hiánya miatt van. Teljesen mindegy, mennyire vagy jó, mennyire igyekszel, mert nem rajtad múlik és nem a te hibád, hogy ő hogyan viselkedik.


Lépj le mellőle, és ne higgy semmilyen fogadkozásnak és magyarázatnak! Mert azt tud ez a fajta, magyarázkodni és esküdözni...

2016. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
volt egy eve hogy ugy nezett ki otthagyom mert megbantott valamivel,de akkor se kert bocsanatot,inkabb azzal jott hogy bennem keltett buntudatot hogy ilyen aprosager eldobom a kapcsolatot.de aztan maradtam.(en hulye..) de ez a viselkedes felelmetes.ha raszolok valamier akkor az van hogy kotekszem vele.meg ha veszekszunk volt hogy rosszul lettem (panikbeteg vagyok) es akkor is csak ordibalt velem meg hogy meg kell hallgatnom meg rangatott.hiaba mondtam hogy hagyjon.es persze mindig az van hogy en kezdem el a veszekedest.persze nekem is vannak hibaim,de nem akkorak hogy igy reagaljon mint aki nem normalis.volt hogy mar olyan ideges lettem hogy mondtam neki hogy be kene zarni elmegyogyintezetbe,arra meghulyebb lett.
2016. jún. 12. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval már meg is rángatott. Tényleg, a lehető legkomolyabban mondom, hogy hagyd ott. Ritkán írok le itt ilyen súlyos tanácsot, de most teljesen biztos vagyok benne, hogy hiba vele maradnod.

Tudom, hogy kudarcként éled meg, hogy nem vagy "elég jó", de ez nincs így. Ez nem normális, ami köztetek zajlik. Még egy alapjaiban megromlott kapcsolatnak sem szabad ide fajulni, még ott is tudni kell a feleknek a másik bántalmazása nélkül kommunikálni.


Idő kérdése, és mehetsz az ügyeletre varratni az arcod, mert úgy megüt, hogy felszakad valamid. Meg hazudhatod majd a hülye háztartási baleseteket mindenkinek, hogy mitől vagy tele véraláfutással. Kell ez neked? Találnál ennél ezerszer jobbat.

2016. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!