Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hétvégén elvesztettem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén elvesztettem vele a szüzességem, azóta nem mondja, hogy szeretlek. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Azóta is keres minden nap van megbeszélve találkozó is, de mégsem olyan mint előtte volt. Nem figyelmes annyira mint az ismerkedés elején. Mit gondol szerintetek?

Én 20/L, ő 22/F



2016. jún. 2. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert kihasznált,pasik ilyenek többségben
2016. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Millió oka lehet. Vele kellene megbeszélned, mi csak találgatni tudunk, de érdemi választ csak a párod tud adni.
2016. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Mar megkapta ami kellett neki es ami miatt izgato voltal szamara. Elmult a varazsod.
2016. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ennek ezer oka lehet. Még csak négy nap telt el, lehet nagyon elfoglalt, vagy bármi. Ha csak ennyit akart volna akkor szerintem nem is nagyon keresne.
2016. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Lehet csak túl nagy feneket kerítesz ennek, és beképzelsz dolgokat.

Akkor miért nem mondod te,hogy szeretlek---ha szeret ő is mondani fogja.

2016. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, nem is találkoztatok azóta. A netes/telefonos kommunikáció során sok minden nem jön úgy át, az számít, hogy élőben hogy érzed magad vele.
2016. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Eszembe jutott valami. Volt egy kapcsolatom, amikor az első szex után a férfi visszafogottá vált. Nem nagyon értettem, de aztán megbeszéltük, és kiderült, hogy a saját teljesítményével volt elégedetlen, úgy gondolta, nem elég jó nekem, és ez okozta a problémát. Tisztáztuk, és onnantól minden rendben volt, újra figyelmes és odaadó lett.
2016. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt?
2016. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2 hónapja
2016. jún. 2. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
#1: lehet, hogy sok pasi csak kihasználja a nőket, de pont az ilyen hozzáállás miatt, amit te is tanúsítasz, a maradék rendes srácot meg már élből lerázzátok, esélyt se adtok nekik.
2016. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!