Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért úgy áll sok nő ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy áll sok nő ehhez a dologhoz, hogy egy lakás megteremtését szinte csak a pasinak kell elérnie, hogy csak beköltözni kelljen hozzá? Miért nem lehet ezt közösen?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 22:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Nem diplomásokról írtam.

Arra sincs garancia, ha az ember a párjával vesz fel hitelt.

Nem minden kapcsolat szól örökké.

2016. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
65%

Hát kérdező, látszik, hogy mennyire elkeseredett, önsajnáltató fickó vagy.

Mártírkodni tudsz, mert nem kapsz nőt.

Bár minden nap van vagy 100 ilyen itt...hiszti

2016. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Van munkam, És éltem albérletben egyedül, szerettem az önnáló életet, de anyagilag nem birtam és egyik haverral sem akartam volna osszekoltozni.


Amugy ezen az oldalon annyi idiota van: Kimondta h munkanelkuli vagyok? Mindenfelevel dobaloztok mikozben fingotok nincs a dolgokrol. Kitalaltok tényeket es azt hozzatok fel?

2016. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

ez hü1eség a pasik azok akik beképzelik hogy a közösen vett ingatlan csak az övék mert a nő pénz az úgy alapjogon jár az ő kényelmükhöz

tipikus férfi beképzeltsség

2016. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Majd ha a Mercedesnel leszek technikus ahol 200 nettot kapok akkor -ha annyira felizgulnak a csajok a hitelre- veszek fel. Addig meg ahol dolgozom most magyar cegnel csak álmodozom a hitelről.
2016. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

13-és te mi a tökömet dobálózol, amikor semmit nem tudsz? gondolkodj már.

Szerinted mindenki egyforma, mindenki úgy gondolkodik, ahogyan te?

Nincsenek ellenpéldák?

2016. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
13-as vagyok és a 9-nek valaszoltam.
2016. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Mumusan ***** válasza:
Mi pontosan felesbe vettük a házat. Mindenki hozzárakta a maga részét. Ez így korrekt. Fele hitel, fele kp. Mindenki törleszti a maga sarát. Párom villanyszerelő, én közgazdaságis vagyok. A szüleink se milliomosok. Csak közösen...máshogy nem megy.
2016. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
31%

Tehát akkor női elvárás 1: egy férfi éljen külön, legyen önálló, legyen saját lakása/háza, amit nagy eséllyel csak hitelből tud ugyebár finanszírozni. Női elvárás 2: egy férfinak ne legyen hitele, tartozása, mert egy nő nem akar 20 éven keresztül nélkülözni.


Csak én veszem le ebből a mindössze két elvárásból, hogy mindegyik vagina a tehetős pasasokra hajt, isn't it?

2016. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
94%
És akkor mit várhat el az a nő, akinek van saját lakása, plusz diplomásként mondjuk kétszer-háromszor annyit keres, mint mondjuk egy gyári munkás? Elvárhatom, hogy ne nekem kelljen eltartani a férfit?
2016. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!