Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért úgy áll sok nő ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy áll sok nő ehhez a dologhoz, hogy egy lakás megteremtését szinte csak a pasinak kell elérnie, hogy csak beköltözni kelljen hozzá? Miért nem lehet ezt közösen?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 22:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
En 22 ezres kisvarosban lakom (kozigazgatasi hataron belul), ebbol tenylegesen a varos lelekszama, ahol en elek 16 ezer. Es igy is rengeteg a kiado lakas. Szoval sztem ez csupan kifogas.
2016. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

én 24 vagyok, érettségivel és 1 szakmával. egyetemen tanulok, mellette kicsivel több mint fél éve van munkám. keresek valamicskét, de abból albérletet lehetetlen fenntartani. szóval anyámékkal lakom.

ismerkedés meg semmi, mert a nőknek már most is olyan pasi kell akinek van lakása meg autója, mer ugye menekülnének anyu apu elől. ők ugye így rendben vannak, de a férfinek már most legyen mindene...

akinek nem blúza ne vegye fel

2016. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
31-es vagyok. 9 éves koromban kezdtem el dolgozni. 3 diplomám van, az utolsó kettőt ráadásul magam fizettem. 32 éves koromig tanultam, így tudom mi a nélkülözés. Ennek ellenére már 24 évesen volt lakásom. Mára kettő is van. Én vagyok az a hozzászóló, akinek a minimálbéres érettségizett, lakását megörökölt pali beszólt, hogy nem kéne már otthon laknia egy felnőtt embernek. Soha nem kérkedtem a vagyonommal, sőt, a mai napig egy randin sem mondtam el, hogy mim és mennyim van. Nem azért, mert jó, hogy van egy titkom, hanem azért, mert egy frissen épített kapcsolatban hülyén néz ki, hogy "...amúgy meg van lakásom..."-mal indítok, mint a legtöbb pasi. Ők tuti, hogy kompenzálni akarnak vlmit, de engem innentől nem érdekel, hogy mit. Benne tuti megfordulna, hogy csak ezért vannak velem...
2016. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Egyik kommentelőhöz szólnék. Ék Magyarország csücskében élek az ominózus kisvárosban. Privátban elmondom a nevét. Ha ott találsz bárhol a neten kiadó albérletet és nem csak eladó lakásokat (az van bőven), akkor kezet rázok veled. Már vagy 20 ismerőstől is végig kérdeztem, akik ott élnek, hogy tudnak vagy ismernek-e valakit, akinek van kiadó lakása, persze a végeredmény semmi.
2016. jún. 16. 08:56
 35/37 anonim ***** válasza:
vidéken nincs élet ezt mindenki tudja
2016. jún. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 wiWell ***** válasza:

Azért állnak így hozzá, mert kényelmes nekik és a társadalom is pártolja azt a felfogást, hogy a férfi teremtse elo a javakat.


Más kérdés, hogy például nálunk ez nincs így, a lakásba, autóba fele-fele arányban tettunk bele pénzt és a lakáskolcsont is felesben fizetjuk. Nálunk konnyu ezt megoldani, mert hasonló és viszonylag magas is a keresetunk. Ahol nagy kulonbségek vannak, ott a kevesebbet kereso fél sokkal kisebb mértékben tud hozzájárulni a lakás megteremtéséhez. És a kevesebbet kereso fél általában a no.

2016. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek kevesebb idejük van arra, hogy párt találjanak és stabil kapcsolatot. A férfi negyvenévesen is kívánatos, ha van már stabil egzisztenciája. Azaz ház, kocsi, és legalább közepes szintű jövedelem.

Viszont egy nő 40 felett már nem igen kelendő a húspiacon.

2016. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!