Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért úgy áll sok nő ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért úgy áll sok nő ehhez a dologhoz, hogy egy lakás megteremtését szinte csak a pasinak kell elérnie, hogy csak beköltözni kelljen hozzá? Miért nem lehet ezt közösen?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 22:20
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
#20: Elvárhatod. Tizedannyit nem problémázunk ezen.
2016. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
64%

20-nak:

akkor ha ugy erzed h egy alacsony keresetű ferfi teged csak kihasznalna akkor csak diplomasokkal ismerkedj. nincs ezzel semmi baj.

2016. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Kincsem... Jobb ha tudod, h a pasik is ilyenek. Sőt!

Nemrég volt egy randim, ahol a asi olyan szánakozva nézett rám, hogy még a szüleimnél lakom, hogy ihaj! Még meg is jegyezte, hogy "Nem kéne felnőtt embereknek már otthon laknia". Majd verte a nyálát a kis egyszobás Dunaharaszti házikójára, amit megörökölt a nagyszülők után. Mindezt úgy, hogy egy szánalmas kis minimálbérből tengődő érettségizett pasi volt.

Valószínűleg ha megtudta volna, hogy nekem két lakásom is van, csak mindkettő albérletbe van kiadva, egészen más lett volna a gyerek fekvése. Pláne úgy, hogy kétszer annyit keresek és tanult vagyok, mint ő valaha is fog azzal, hogy focimeccseket vezet le.

Hogy miért nem lakom valamelyikben? Az egyik dolog az, h a szüleim közül az egyik még magát sem tudja önellátni, és a másik sem fiatal már, se nem vezethet, sem nem tud már nagyokat emelni. Én pedig kb. csak aludni járok haza, ahhoz pedig addig, amíg nincs senki, akivel komolyan legyek, addig nem kell a külön lakás. Jó az úgy kiadva albérletként, amíg nem jön vlki, akivel meg tudom nyugodt szívvel osztani, a lakást, és nem egy pitiáner, lenéző alak.

2016. jún. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
*dunaharaszti
2016. jún. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Csak én randikon nem beszélek nőkkel arról, hogy ki hol és kivel él. Ha rákérdez, kitérek előle, vagy ott hagyom. Nincs neki ahhoz köze. Ha szeret, akkor úgy tegye, hogy egyelőre még 32 évesen otthon vagyok, de csak addig, még nem komoly a kapcsolat. Akkor elmegyek vele külön.
2016. jún. 14. 07:55
 26/37 anonim ***** válasza:
Nem kéne általánosítani. Én bár fiatal vagyok, de két helyen dolgozom egy fő és egy mellékallasban. Nyilván egy év alatt nem tudtam annyi önerőt összeszedni, mint a párom 10 év munkával, de ugyanúgy beleadtam a házba amennyit tudtam, sőt a hitelt is fizetem minden hónapban, rezsit,stb felezunk mindent. Pedig én a ket állással kevesebbet keresek,mint ő.
2016. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha 20-21 évesen jöttök össze, akkor igen, közösen építgetitek a jövőt....nA de 30+ évesen ezzel jönni, h azért nincs semmim, mert majd együtt építjük...biglol :D


30+ évesen azért már a nő is letettek ezt-azt az asztalra, jogos az igény, ha másiknak is legyen már valamije, mondjuk egy albérlete, vagy egy hitelre vásárolt lakása, amit aztán lehet közösen fizetni, vagy nagyobbra cserélni.

2016. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

23-as vagyok. Soha nem kérkedtem azzal egy randin sem, hogy nekem mekkora vagyonom van.

Ellenkezőleg a pasik elég sokszor használták a "van lakásom" kifejezést úgy, mintha azt akarnák mondani, hogy "ezert most muszáj lesz szeretned engem".

Ez engem nem hat meg különösebben, sőt... Elég nagy visszatetszést nyújt.

2016. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nem mindenki keres annyit, hogy jó esetben 6 év munkával annyit félre tudjon tenni 30 évesen (egyetem után), hogy abból lakást tudjon venni. Az albérlet az más, azt tényleg illene összehozni. Már ha van lehetőség. Én már holnap mennék, ha lehetne. M
2016. jún. 14. 22:17
 30/37 A kérdező kommentje:
Miért is nem tudok menni? Kérem én egy olyan kisvárosban lakom ÉK Mo-on, ahol az ég egy adta világon nincs kiadó albérlet (pedig 18 ezres város), mindenki csak eladni akar, nem kiadni. Már vagy 60 helyen végigzörgettem, és semmi.
2016. jún. 14. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!