Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Társaságban vagytok a barátoddal és amikor kitöltenek nektek egy pohár pezsgő,a barátotok hangosan megkérdezni hogy:"jaj,nem fog neked megártani ez az egy pohár pezsgő?"
2016. jan. 3. 19:17
1 2
 1/13 Linó03 ***** válasza:
Hát, kicsit lapos humorúnak tartanám, de nem szólnék semmit hozzá.
2016. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezte.
2016. jan. 3. 19:23
 3/13 Linó03 ***** válasza:
Ja, akkor megmondanám az igazat. Én személy szerinte nem szeretem az alkoholt, de meg nem ártana. Mondanám neki, hogy nem kell aggódnia, nem árt meg.
2016. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod az alkoholt és ezt ő tudja, akkor érthető a kérdés, amúgy nem igazán.
2016. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert jobban bírom az alkoholt, mint ő xd Ő leissza magát annyira, hogy nem is emlékszik másnap csomó mindenre és szenved egész nap, nekem ugyanannyi piától másnap az égvilágon semmi bajom, és előző éjjel se vagyok annyira részeg mint ő. Maximum poénból kérdezne ilyet :P
2016. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor semmit, de még azon az estén, az első adandó alkalommal ezt még visszakapná tőlem. :)
2016. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na ne hogy már valakinek megártson egy pohár pezsgő :D

Amúgy friss kapcsolat még nem is ittunk együtt eddig,de mindketten felnőttek vagyunk....

2016. jan. 3. 19:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Van, akinek megárt.
2016. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
pezsgő pedig alattomos ózság. Nekem ártott már meg egy pohárral :)
2016. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És az nem baj,hogy a többiek előtt mondta?
2016. jan. 3. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!