Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri olyan férfivel lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri olyan férfivel lenni aki a gyerekkori barátai előtt szégyell?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt, de minden jel azt mutatja hogy a barátom szégyell a gyerekkori barátai előtt.Mindig akkor találkozik velük ha én nem vagyok ott és eddig soha nem akart bemutatni nekik.

Nem értem miért szégyell. 14 évvel vagyok nála fiatalabb, csúnya nem vagyok, viselkedni is tudok, mindig ügyelek a megjelenésemre.



2016. jún. 13. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. olyat érdemelsz, aki büszke rád, és felvállal.
2016. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, lehet, hogy ez olyan "pasis" program, és mások sem viszik a nőjüket.
2016. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2#! Megérteném ha pasis program lenne, de nálam a téma az hogy egyetlen egy alkalommal sem mutatott be nekik az elmúlt három év alatt és mindig gondosan ügyel hogy olyankor menjen amikor én nem vagyok ott vagy nem lehetek ott.
2016. jún. 13. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na neee. Most írtad le hogy 14 év a korkülönbség. Szerintem csak fél hogy kicikizik emiatt és hogy hülyének nézik. Kétlem hogy szégyelne.
2016. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy féltékeny mint állat!
2016. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem akarja, hogy a haverok lebuktassák/lebukjon előttünk, hogy felesége van és 3 szép gyereke... xD
2016. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
14 év a korkülönbség? Megválaszoltad a kérdést magadnak, vagy már 20 éves legalább? Mert ha 30 vagy és ő 44 akkor nem kellene szégyellnie, vagy tényleg van melletted még más valakije/családja is, akit a haverjai esetleg ismernek.
2016. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok
2016. jún. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!