Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek, ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha egy olyan ferfivel jonnetek ossze, aki elvalt, megpedig megcsalas miatt?

Figyelt kérdés
Megcsalta a feleseget 6ev utan a koleganojevel,erre a feleseg beadta a valokeresetet es elvalt tole.A ferfi elmondasa szerint is o volt a hibas.A felesegetol mindent megkapott es a valasnal is korrekt volt vele a no ennek ellenere(nem balhezott,o fizette,nem kovetelt,kifizette a lakasbol ami neki jar..stb).Egyszeruen tobb nore vagyott hiaba kapott meg otthon is mindent.
2016. márc. 6. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van ahogy leírtad nem terveznèk vele túl komolyra
2016. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

tudod az utolso mondat az " tobb nore vagyott hiaba kapott meg otthon mindent " na ezen gondolkodj el + 6-eves hazassag utan >

van valami garancia > de ezzel nem akarom az illetot lehuzni !!!

2016. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ertem ezt az embert.Nem mastol,tole hallottam,hanem tole,h nem birt parancsolni maganak.Hazament es otthon ugyanolyan jo volt(kb napi szex,gondoskodas stb) egyszeruen tapasztalatlan volt meg es vagyott tobb nore az eleteben.Miota osszejottunk vannak vitaink.Nem igazan birja magat elkotelezni.A volt feleseggel erzett ilyet,de ra se vigyazott.Mellesleg a feleseg nem rondit bele a dologba(egy telepulesen laknak) uj elete van,csaladja mar.Joban vannak,de ennyi.
2016. márc. 6. 11:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Össze sem jönnék ilyen emberrel.
2016. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezeket most tudtam meg,fel ev utan.Ugye sok konfliktus van,h nem bir elkotelezodni.Nem erzi azt a pluszt amire vagyik,aztan megis ujbol egymas mellett kotunk ki.Hezital,aztan megint akar es ez megy.
2016. márc. 6. 11:29
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha már összejönnék vele akkor 2 dolgot biztos nem tennék:

1. nem lennék semmi pénzért a felesége

2. nem szülnék neki gyereket.


Aki nem bír a vérével az nem bír a vérével, ezt tudomásul kell venni és ennek megfelelően kezelni. Az szép tőle, hogy őszinte és korrekt, de jövőt nem lehet rá alapozni. (és akkor még a kapuzárási pánikról és egyéb nyalánkságokról nem beszéltem)

2016. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Keres valamit a jóember, de valami olyat, amit sem a feleségénél, sem a kolléganőnél, sem nálad nem fog megtalálni. Bolygó hollandi.

Talán egyszer majd beérik egy párkapcsolatra, de erre nem vennék mérget.

2016. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak idő kérdése,hogy te besokallj ettől.
2016. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

első körben össze sem jönnék.


volt ilyesmi emberke az életemben, bár ő nem volt elvált.

de a vérével nem bírt.

mikor érezte,hogy elveszíthet, akkor jött az így úgy szeretlek blabla, ami valahol igaz, csak teljesen mégsem.

egyszerűen képtelen arra, hogy egy nő mellett megmaradjon hűségesen.

ez nem is igen fog változni, pedig már ő sem mai gyerek.

2016. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze ilyen emberrel. Vagy ha menet közben derül ki elhagynám. Én családot szeretnék. Házasságot, gyerekeket. Ez egy ilyen emberrel nem megvalósítható. Feleslegesen pazarolnánk egymás idejét.
2016. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!