Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem megy a kapcsolat, tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a kapcsolat, tanácsok?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok közel 9 éve vagyok együtt a párommal. Van egy 1 éves kisfiúnk. Sajnos nagyon sokszor bánik velem durván lelkileg. Sok mindent elviseltem már neki, nekem annyi a bűnöm hogy nem vezetek mert nem érzem magam biztonságban. Emiatt rettenetesen sok a feszültség szinte a kapcsolatunk múlik rajta. Nagyon boldogtalan vagyok. Tanácsok hogy mit tegyek? Sajnos anyagi háttér miatt nem tudok elköltözni.

2016. jún. 14. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért van feszültség, mert nem akarsz vezetni?

Ezt csak akkor tudom elképzelni, ha neki mindenhova el kell vinnie, meg menni érted, esetleg várni rád a kettő között.

2016. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Mert azt nem értem,hogy lehet amiatt feszültség,hogy nem vezetsz..? Milyen problémátok adódik ebből?
2016. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mérlegelj, érdemes a kapcsolatba több energiát fektetni, hogy bánik a gyerekkel? Működik e köztetek a kommunikáció? Szereted-e még? Mennyire függsz tőle anyagilag? A vezetés csak egy konfliktus forrás, vagy létfontosságú lenne,hogy te is vezess? Pl. munkátokhoz tartozik? Másképp nem tudtok kimozdulni csak autóval?Árú beszerzés stb. Szerintem megérti,ha elmondod neki,hogy félsz vezetni és ezzel másokat is veszélyeztetnél. Vagy kössetek kompromisszumot,hogy teremtse elő az anyagiakat arra hogy pár órát tudj venni,hogy magabiztosan tudj vezetni. A párodat te ismered igazán,hogy mivel tudod érzékeltetni,hogy egy vita során túl messzire ment és vegye észre,hogy megbántott. Pl. Nem szólsz hozzá, nem főzöl vacsorát stb.
2016. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség amit mondasz (mert nem.vezetsz)!


Beszélni kell a bajokról, és nem.elbújni. meg kell oldani a problémákat!

És tudni egyáltalán, hogy mi a.francra van szükséged, mit szeretnél!

2016. jún. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy látom hülyeség volt ide kérdést feltenni. Kioktatni mindenki tud a háttér infók nélkül. Mégis miért lenne hülyeség? Én tudom vagy mások ennyi év után? Ha tudom törlöm is ezt a kérdést mert én csak tanácsot kértem ehelyett "okos gondolatokat kaptam" a normális válaszoloknak köszönöm. A párom autó mániás nagyon fontos neki, és ő presztízs kérdést csinál a vezetésből. A jogsit is kényszerből csináltam meg és meg is van lelkileg a hatása
2016. jún. 15. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!